آموزش تعمیرات گوشی های اپل ایفون

 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6 Plus

  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6 Plus

  جهت تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 6 پلاس ، کاربران می توانند گام های زیر را به دقت دنبال کرده و در نتیجه آن پنل جلویی گوشی موبایل iPhone 6 plus را از قاب پشتی آن جدا کرده و باتری جدید را جایگزین باتری فعلی کنند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6s

  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 6s

  کاربران جهت تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 6 اس می توانند با دنبال کردن گام های زیر، پنل جلویی گوشی موبایل را از قاب پشتی آن جدا کرده و با احتیاط کامل باتری گوشی موبایل iPhone 6s را تعویض نمایند

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 7 Plus

  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 7 Plus

  کاربران علاقه مند به تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 7 پلاس می توانند پنل جلویی گوشی موبایل را از قاب پشتی آن جدا کرده و با دنبال کردن مرحله به مرحله گام های ذکر شده، باتری گوشی موبایل iPhone 7 Plus را تعویض نمایند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 5

  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 5

  کاربران علاقه مند به تعویض باتری گوشی موبایل آیفون 5 می توانند با دنبال کردن آموزش فوق به صورت گام به گام و مرحله به مرحله، باتری گوشی iPhone 5 را تعویض نمایند و همچنین کاربران می توانند به منظور تعویض پایه محافظ رابط باتری نیز از این آموزش استفاده کنند.

  ادامه...
 • آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 7

  آموزش تعویض باتری گوشی موبایل اپل iPhone 7

  این آموزش برای افرادی که می خواهند باتری گوشی موبایل آیفون 7 را خودشان تعویض کنند بسیار کاربردی خواهد بود. بدین منظور کاربر می بایست در ابتدا صفحه نمایش گوشی موبایل را از آن خارج کرده و پس از آن، 29 مرحله را به منظور تعویض باتری گوشی iPhone 7 طی کند.

  ادامه...