CF.lumen برنامه ای برای تطابق رنگ های گوشی شما با نور آفتاب

CF.lumen برنامه ای برای تطابق رنگ های گوشی شما با نور آفتاب

Chainfire شرکتی است که برای تمامی چیزهای تکنیکی گوشی های آندرویدی ، اپلیکیشنی طراحی و ارائه نموده است. یکی از این اپلیکیشن ها، FC.Lumen است که نور و حالت رنگ های نمایش داده شده در گوشی های اندرویدی را با توجه به زمان و موقعیت قرارگیری خورشید در آسمان تنظیم می کند. بر خلاف برنامه هایی چون F.lux و Twilight که دمای رنگ های صفحه نمایش گوشی را تغییر می دادند، این برنامه به چشم های کابران با ته رنگ های آبی زننده فشار نمی آورد و به صورت اتوماتیک با توجه به موقعیت خورشید در آسمان و یا تنظیم دستی کاربر، کار می کند.

وقتی خورشید پایین است، این برنامه رنگ های صفحه نمایش گوشی شما را سایه ای از رنگ های گرم می زند و اگر گرافیک گوشی شما یاری کند، زود به این موضوع که ممکن است در ابتدا زننده باشد، عادت می کنید. در طول شب، این برنامه رنگ های گوشی شما را دارای ته مایه قرمز می کند و به شما امکان استفاده از گوشی در تاریکی مطلق را می دهد. این برنامه با حسگر نور گوشی شما به موازات کار می کند و این امر باعث می شود که تنها نور طبیعی و خورشید بر عملکرد آن اثر نگذاشته و نور مصنوعی ناشی از لامپ ها نیز به تنظیمات آن کمک کند.

این برنامه همچنین دارای فیلتر های رنگ قرمز، سبز، آبی و کهربایی است که باعث از بین بردن لبه های آزانده چشم صفحه نمایش گوشی شما می شوند که این فیلترها ابتدا عکس ها را بی رنگ نموده و سپس به صورت سطوحی از رنگ انتخاب شده نمایش می دهند که این امر موجب از دت نرفتن جزییات عکس می شود. این برنامه هم چینن دارای فیلترهای بی رنگ، رنگ های معکوس شده، تنظیم دما و RGB و تنظیماتی برای کوررنگی می باشد.

این برنامه دارای دو نسخه رایگان و پولی است و بر روی آندروید 4.4 و بالاتر کار می کند.

 

نظرات
    ارسال نظر