P8max هواوی، با صفحه نمایش 7 اینچی و لبه های باریک

هواوی به تازگی گوشی هوشمند جدید خود با نام P8 را معرفی نموده است، در کنفرانس خبری معرفی این گوشی مشخص شد که این گوشی دارای دو مدل دیگر نیز با نام P8 Lite و P8max می باشد. اما P8max با صفحه نمایش 7 اینچی نوعی فبلت یعنی دستگاهی میانه گوشی و تبلت می باشد.

صفحه نمایش این گوشی 83 درصد قسمت جلوی آن را اشغال نموده است و وضوح آن کمتر از چیزی که نسبت به سایز صفحه نمایش انتظار می رود، است. این گوشی مانند سایر مدلهای P8 دارای بدنه فلزی از جنس آلومینیوم می باشد و ضخامت 6.8 میلیمتر بدنه آن که 7 لایه و رسانای گرماست، به چیپست آن کمک می کند تا 5 درجه خنک تر نسبت به مدل های رقیب باشد. این گوشی هم چنین دارای پردازنده 8 هسته ای 2.2 گیگاهرتز 64 بیتی، دوربین اصلی 13 و جلوی 5 مگاپیکسل، بتری 4360 میلی آمپر ساعتی با عمر 1.5 روزه در صورت استفاده زیاد، اسپیکر 1W در قسمت پایین جلو و قابلیت پخش ویدیو برای 15 ساعت متوالی می باشد.

این گوشی مانند کاور DotView اچ تی سی دارای کاوری می باشد که هنگام بسته شدن، با ضربه زدن روی پوشش صفحه نمایش آن می توان ساعت و وضعیت آب و هوا را مشاهده نمود. این گوشی دارای قیمت 550 تا 60 یورو بسته به میزان حافظه داخلی آن می باشد.

 

 

نظرات
    ارسال نظر