عرضه سه مدل گوشی لوکس کلاسیک جدید توسط ورتو در هند

اگر شما پول زیادی برای خرج کردن در زمینه گوشی دارید و معمولا گوشی های انتخابی خود را بر اساس مواد سازنده آن انتخاب می کنید، گوشی های Vertu به شما توصیه می شوند، مخصوصا سری Signature. این کمپانی بریتانیایی از همین سری خود، سه مدل گوشی دکمه دار کلاسیک و لوکس را با نام های Signature Ultimate Black, Signature Red Gold Black DLC و Signature White Mother of Pearl در کشور هند وارد بازار نموده است.

این گوشی ها هوشمند نیستند و گرچه امروزه کاربران گوشی های هشومند روز به روز بیشتر می شوند، اما ورتو اطمینان خاطر دارد که هنوز 30 درصد فروش کلی این کمپانی از این نوع گوشی ها می باشد. مشخصه اصلی و مهم این گوشی های جدید، طراحی و مواد سازنده آن ها می باشد، گرچه ورتو بر روی مشخصه ای با نام صدای واضح نیز میانور می دهد که با توجه به قیمت گوشی ها، بایستی وجود آن از بدیهیات باشد. گوشی اول، دارای طراحی تمام مشکی می باشد و دکمه های صفحه کلید تنها زمانی قابل تشخیصند که گوشی در حال استفاده است، تنها چیزی که این طراحی تمام مشکی را بر هم می زند لوگوی طلایی ورتو در بالای گوشی است. گوشی دوم اما دارای قطعاتی از جنس طلای 18 عیار است و مشخصه متمایز کننده این مدل از مدل قبلی، همین قطعات و دکمه های نشانگر از جنس طلا می باشد. پشت این گوشی هم چنین از چرم خالص ساخته شده است. هر دو این گوشی ها از DLC ساخته شده اند که ماده ای است با سختی 10 برابر فولاد زنگ نزن. هم چنین صفحه نمایش هر دو گوشی از یاقوت کبود ساخته شده است.

اما مدل سوم کمی خاص تر است، دارای دکمه انتخاب از جنس الماس و دکمه های نشانگر سرامیکی با لبه های از جنس مروارید می باشد. بدنه اصلی گوشی از جنس مروارید خالص و اصل است که باعث شده تا هر گوشی این مدل به علت داشتن رگه های مروارید، دارای ظاهر خاص خود باشد. این گوشی نیز دارای کاورهای از جنس چرم خالص است.

قیمت این گوشی ها از 22000 دلار آغاز می گردد.

0 0 رای کاربران
نظرات
    ارسال نظر