ZUI Locker برنامه قفل صفحه نمایش برای اندروید

ZUI Locker یک قفل صفحه نمایش زیبا و دارای چند کاربری مختلف است. این برنامه قفل شما را در اولین استفاده با انیمیشن های روان و اجرای شیک خود تحت تاثیر قرار خواهد داد. این برنامه تنها دارای زیبایی نیست و کاربری های مختلفی نیز دارد. بالا بردن قفل صفحه یک منو از دکمه های دسترسی سریع جامع و کامل با طراحی زیبا را پیش روی شما قرار خواهد داد که مانند کاغذ می باشد.

از این منو شما می توانید وضعیت اتصال به وای فای، بلوتوث، افزایش و کاهش صدا، وضعیت نور فلاش و وضوح و روشنایی صفحه نمایش خود را تغییر دهید. در زیر این منو نیز شما میانبر هایی را برای تعویض تصویر پس زمینه، آزاد سازی رم، چینش منوها، تنظیمات گوشی و یک بازی کوچک بر مبنای شانس که جایزه ان توصیه برنامه های مفید برای نصب و استفاده است را خواهید داشت. ردیف آخر منو نیز شامل دسترسی به برنامه های فیسبوک، دوربین و صفحه تماس گوشی خواهد بود. سرگرم کننده ترین مشخصه این برنامه قسمت تنظیمات آن می باشد، جایی که شما برای مثال می توانید تنظیم کنید که زمانی که گوشی تان را از جیب بیرون می آورید، صفحه نمایش روشن شود و یا طرح بازکردن صفحه توسط رمز را تنظیم کنید. .

یکی دیگر از تنظیمات قابل توجه هم چنین امکان رفتن به حالت تنظیم گوشی با دو بار ضربه زدن بر روی صفحه نمایش و تنظیم آن برای جلوگیری از اشتباهات احتمالی می باشد که با امکان انتخاب تم های متفاوت برای قسمت وارد کردن کد و دریافت روزانه یک تصویر پس زمینه جدید، تکمیل خواهد شد.

 

نظرات
    ارسال نظر