نوکیا در حال آماده سازی برای بازگشت به بازار گوشی های هوشمند

نوکیا در حال آماده سازی برای بازگشت به بازار گوشی های هوشمند

قراردادی که ساخت، تولید و عرضه محصولات نوکیا را در سال 2013 تحت اختیار مایکروسافت درآورد، در سال 2016 به پایان می رسد. کمپانی نوکیا قصد دارد به محض پایان این دوره، محصولی جدید را تحت نام و برند خود عرضه کند و در حال حاضر مشغول خرید تجهیزات شبکه و فروش برنامه نقشه و مکان یابی خود با نام HERE است. این کمپانی یک کمپانی بسیار متفاوت با زمانی که از بازار خارج شد می باشد اما قصد دارد تا قدم های ورود مجددش به بازار را شمرده و با احتیاط بردارد.

بر اساس گزارش های جدید منتشر شده، این کمپانی در حال استخدام برنامه نویس های جدید و مخصوصا متخصصین در زمینه آندروید می باشد. هم چنین این کمپانی در حال جستجو برای پیداکردن شرکای تجاری مناسب برای عرضه و بازاریابی محصولات جدید خود می باشد، موضوعی که ازمون آن را با عرضه تبلت N1 در ابتدای سال جدید تحت برند خود و ساخت شرکت Foxconn، انجام داد. برای مظابقت دادن خود با تغییرات جدید بازار، نوکیا به دنبال ساخت محصولات طراحی شده توسط خود توسط کمپانی های دیگر و عرضه آن ها تحت نام و برند خود است، موضوعی که ریسک کمتری را به همراه خواهد داشت.

برخی بر این باورند که نوکیا بریا این که بفهمد که نیازهای روز مشتریان فعلی گوشی های هوشمند چیست مدت زمان زیادی را دور از بازار بوده است و برخی نیز در مقابل بر این باورند که این زمان، زمانی کافی و خوب برای درک این نیاز ها و توجه به ان ها در محصولات جدید بوده است.

نظرات
    ارسال نظر