سونی دستبند هوشمند SmartBand 2 خود را وارد بازار نمود

سونی دستبند هوشمند SmartBand 2 خود را وارد بازار نمود

کمپانی سونی نسل دوم دستبندهای هوشمند خود با عنوان SmartBand 2 را به تازگی وارد بازار نموده است. این دستبند هوشمند دارای حسگر چشمی ضربان قلب و چراغ LED برای هشدار دادن در مورد تماس ها و پیام های دریافتی گوشی هوشمند شما می باشد.

کارایی اصلی این دستبند جایی است که در آن یک شتاب سنج و حسگر ضربان قلب آن در کنار یکدیگر کار می کنند و نه تنها این دستنبد ضربان قلب شما را اندازه می گیرد، بلکه حرکات ورزشی شما را ثبت و کنترل نموده، همانطور که حالت روحی و میزان استرس شما در طول روز را اندازه گیری می کند. هم چنین این دستبند زمانی که در خواب هستید را تشخیص داده و می تواند شما را در حالی که در بهترین حالت چرخه خواب خود هستید بیدار کند تا همیشه احساس تازگی پس از خواب داشته باشید. این دستبند ضد آب و گرد و غبار بوده و در عمق سه متری آب تا نیم ساعت دوام می آورد.

اطلاعات ذخیره شده توسط سنسورهای این دستبند مستقیما به برنامه موجود در گوشی هوشمندی که با آن جفت شده می رود و در آن جا تبدیل به نمودارهای قابل فهم و درک می گردد. هم چنین نشانگر LED این دستبند دارای رنگ های متفاوت نوری برای نشان دادن هشدارهای مربوط به تماس و پیامک دریافتی، توییت خوانده نشده و .. به صورت مجزا و قابل تشخیص می باشد. هم چنین با یک ضربه بر روی آن می توانید موسیقی پخش شده در گوشی را متوقف و یا آهنگ را عوض کنید.

این دستبند 132 دلار قیمت گذاری شده و با دستگاه های دارای آندروید 4.4 و بالاتر و یا iOS 8.2 و بالاتر سازگاری کامل دارد.

 

نظرات
    ارسال نظر