ایسر و عرضه یک باره 6 گوشی هوشمند آندرویدی و ویندوز فون 2

ایسر و عرضه یک باره 6 گوشی هوشمند آندرویدی و ویندوز فون 2

کنفرانس IFA 2015 برلین به تازگی آغاز به کار نموده است و کمپانی ایسر جز اولین کمپانی هایی است که محصولات جدید خود را در این کنفرانس عرضه نموده است. این کمپانی کلا 3 نوع گوشی هوشمند جدید را در رویداد امرز خود معرفی نمود، که با احتساب مدل های متفاوت هر کدام از نظر میزان رم، حافظه داخلی و ... مجموعا 6 گوشی هوشمند جدید را معرفی نموده است. در میان این گوشی های هوشمند جدید، هم گوشی های دارای سیستم عامل آندروید و هم گوشی های هوشمند ویندوز فون، دیده می شوند. گوشی های هوشمند آندرویدی این کمپانی از سری معروف Liquid Z این کمپانی هستند در حالی که گوشی های ویندوز فون در سری M قرار می گیرند.

متوسط ترین گوشی های هوشمند آندرویدی معرفی شده ایسر در این رویداد، دو گوشی Liquid Z530، Z530s و Z330 می باشند. دو گوشی اول دارای صفحه نمایش 5 اینچی با وضوح 720p، آندروید آب نبات چوبی، چیپست مدیاتک و قابلیت اتصال به شبکه های بی سیم 4Gباشند. تفاوت این دو گوشی در این است که Z530معمولی دارای 16 گیگابایت حافظه داخلی و رم دو گیگابایتی و Z530s دارای رم 3 گیگابایتی و حافظه داخلی 32 گیگابایتی می باشد. این دو گوشی نسبت به دو مدل برتر Z630و Z630s دارای یک تفاوت عمده در طراحی می باشند و آن هم قرار گرفتن یک اسپیکر گرد استریو در پشت و در پایینی ترین قسمت ممکن بدنه آن ها می باشد که از دور شبیه به دوربین دوم به نظر می رسد.

گوشی هوشمند Z330 نیر دارای مشخصاتی مشابه با دو گوشی هوشمند فوق و حتی طراحی مشابه آن ها می باشد، اما تفاوت آن در این است که دارای صفحه نمایش 4.5 اینچی با وضوح 854 در 480 پیکسل، یک گیگابایت رم، چیپست Snapdragon 210، دوربین اصلی 5 و جلوی 2 مگاپیکسل می باشد.

 

نظرات
    ارسال نظر