گوشی هوشمند ZTE X8 با دکمه های تنظیم صدای لمسی

گوشی هوشمند ZTE X8 با دکمه های تنظیم صدای لمسی

در بازار رقابتی و بی رحم امروزی گوشی های هوشمند، ماندن در کورس رقابت و تولید محصولات دارای مشخصات و قیمت مشابه با رقیبان، کاری سخت است. ساخت یک گوشی متفاوت از رقبا که توجهات را به خود جلب کند، از آن هم سخت تر است، که یکی از راه های رسیدن به این مورد آخری، تولید یک گوشی با طراحی ظاهری متفاوت نسبت به سایر گوشی های هوشمند است، آن هم در حالی که طراحی یک گوشی هوشمند از نظر ظاهری واقعا متفاوت، به امری حوصله سر بر تبدیل شده است.

کمپانی چینی زی تی ای سعی کرده تا این راه را برای متفاوت نمودن و تضمین فروش گوشی هوشمند جدید خود یعنی X8 انتخاب کند. این کمپانی X8 را با یک طراحی متفاوت عرضه نموده است، که آن هم دکمه های تنظیم صدای آن می باشد که در کنار گوشی قرار داشته و لمسی هستند، و نه سخت افزاری و فیزیکی، البته این موضوع ممکن است در مورد دکمه خاموش/روشن آن نیز صدق کند. این موضوع نمی تواند کاملا خبری خوش و جالب توجه باشد، چرا که تولید دکمه های تنظیم صدا به صورت فیزیکی سالهاست که به این شیوه انجام می شود و عدم تغییر ای رویه توسط بسیاری از کمپانی های بزرگ در سول چندین سال، حتما یک دلی منطقی و محکم داشته است.

این گوشی دارای صفحه نمایش 6 اینچی، بدنه فلزی و باریک، اسکنر اثر انگشت و 4 گیگابایت رم می باشد و در 15 اکتبر و در دو مدل دارای حافظه های داخلی 32 و 64 گیگابایت عرضه خواهد شد.

نظرات
    ارسال نظر