بیوه استیو جابز از ساختن فیلمی جدید درباره وی جلوگیری خواهد نمود

بیوه استیو جابز از ساختن فیلمی جدید درباره وی جلوگیری خواهد نمود

یک فیلم بلند سینمایی دیگر که توسط آرون سورکین نوشته شده و در کمپانی سونی ساخته خواهد شد، در مورد استیو جابز بر روی پرده خواهد رفت. این فیلم هنوز در مرحله پیش تولید و انتخاب عوامل قرار دارد و در گمانه زنی های اولیه، لئوناردو دی کاپریو و کریستین بیل برای بازی در نقش این مدیر و پایه گذار فقید کمپانی اپل، پیشنهاد شده اند. اما بر اساس شایعات اخیر، مشخص شده است که این دو برای بازی در این نقش چندان علاقه مند نیستند، که البته سر نخ شایعات به بیوه استیو جابز یعنی لورن جابز می رسد.

یکی از عوامل کلیدی گروه تولید این فیلم که در کمپانی سونی مشغول به کار است، به تازگی در مصاحبه ای به هالیوود ریپورتر گفته است که لورن جابز چندان علاقه مند به ساخت فیلمی جدید در مورد شوهر مرحومش نیست و خود وی با این دو بازگیر بزرگ تماس گرفته و آن ها را از بازی در نقش استیو جابز منصرف کرده است. بنا به گفته وی، لورن جابز که در 1991 میلادی با این نابغه تکنولوژی ازدواج کرده بود، مطلع شده است که در فیلم هیچ کدام از شخصیت ها وی را به تصویر نخواهند کشید و بنابراین نگران به تصویر کشیده شدن زندگی شوهر سابقش آن ها بدون حضور خودش است.

پس از مرگ استیو جابز، پروژه های سینمایی زیادی کلید خوردند که اکثر آن ها بر نقاط تاریک شخصیت جابز مانند برخورد بدش با پرسنل اپل تمرکز داشتند که همین امر هم باعث شد تا اپل به تازگی یک ویدیو از سخنرانی ویبرای پرسنل این کمپانی در شب معرفی اولین آیفون را منتشر کند، تا جوابی به این شایعات باشد.

نظرات
    ارسال نظر