Chromebox CXI3 محصول جدید کمپانی Acer با قیمت 300 دلار

کمپانی Acer درماه ژانویه 2018 در نمایشگاه بین المللی لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) یک سیستم عامل جدید کروم را آزمایش کرد و در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد قیمت گذاری داریم. Chromebox CXI3 محصول کمپانی Acer، برای پیش فروش در دسترس است و قیمت آن برای محصول سطح پایه  297.99 دلار است.

همانطور که در نمایشگاه CES شنیدیم، این محصول دارای سه گزینه پردازنده  Intel Core است: پردازنده Intel Celeron 3865U، پردازنده Intel Core i3 (نسل هفتم) 7130U با پردازنده Intel Core i5 (نسل هشتم)  8250U.

نسخه پایه این محصول 4 گیگابایت RAM دارد اما شما می توانید تا 16 گیگابایت RAM را ارتقا دهید. قیمت نسخه ای از این محصول که با پردازنده نسل هشتم Intel Core ارائه می شود، 744.99 دلار است.

این محصول مجهز به سه پورت USB 3.0، دو پورت USB 2.0 و یک پورت USB-C 3.0 است. همچنین یک پورت برای کابل HDMI، یک پورت LAN برای Gigabit Ethernet، یک پورت برای هدفون و میکروفون و در نهایت یک اسلات کارت microSD دارد. این محصول یک پایه عمودی ویک کیت نصب اختیاری VESA دارد بنابراین کاربر می تواند در صورت نیاز Chromebox را به پشت مانیتور وصل کند.

Chromebox CXI3 محصول کمپانی Acer، در حال حاضراز طریق سایت های NextWarehouse و TigerDirect و دیگر سایت ها برای پیش فروش گذاشته شده است. این محصول در سایت TigerDirect با قیمت 297.99 دلار عرضه می شود و هزینه ارسال آن 10 دلار است  در حالی که نسخه پایه آن در سایت NextWarehouse با قیمت 308.53 دلار عرضه می شود و ارسال آن رایگان است.

0 0 رای کاربران
نظرات
    ارسال نظر