اپل از گوشی های iPhone 8 و iPhone 8 Plus با رنگ قرمز خبر می دهد

اپل یک مدل جدید قرمز رنگ از گوشی های iPhone 8 و iPhone 8 Plus را معرفی می کند. همانطوری که مدل های iPhone 7 در همین زمان ها در سال گذشته معرفی شد. کمپانی اپل در حال حاضر در حال کار بر روی محصول قرمز رنگ خود است، سازمانی که برای مبارزه با اچ آی وی و ایدز در آفریقا، کمپینی را تشکیل داده است و بخش مشخص نشده ای از فروش گوشی های خود را به خیریه اهدا می کند. برخلاف مدل های با لبه سفید پارسال، iPhone 8 قرمزرنگ پنل جلویی مشکی دارد.

iPhone 8 و iPhone 8 Plus قرمز رنگ به مدل های موجود با رنگ های خاکستری، نقره ای و طلایی اضافه می شود. درسال گذشته، کمپانی اپل تولید نسخه های قرمز رنگ iPhone 7 و iPhone 7 Plus  را زمانی که گوشی های آیفون 8  و 8 Plus و X در ماه سپتامبرمعرفی شدند، متوقف کردند بنابراین مدل های جدید ممکن است کمتر از تنها شش ماه دیگر عرضه شوند.

کمپانی اپل ازامروزبه تاریخ 10 آوریل (21 فروردین) پیش فروش این گوشی های جدید را شروع می کند و از روز 13 آوریل (24 فروردین) شروع به تحویل دادن آن ها خواهد کرد. قیمت ها ثابت باقی مانده است به طوری که قیمت گوشی iPhone 8 با حافظه 64 گیگابایت  از699 دلارو همچنین قیمت گوشی iPhone 8 Plus از 799 دلار شروع می شود.

0 0 رای کاربران
نظرات
    ارسال نظر