ساعت هوشمند جدید کاسیو با سیستم عامل Wear OS

کاسیو امروز ساعت هوشمندی را برای استفاده در فضای باز معرفی می کند که با سیستم عامل Wear OS گوگل کار می کند اما این ساعت خیلی در مقایسه با برخی از ساعت های قدیمی تر کاسیو با سیستم عامل Wear OS، متفاوت به نظر نمی رسد. در واقع این ساعت هوشمند دقیقا شبیه نسخه های قبلی است و به نظر می رسد که مشخصات و ویژگی های یکسانی در مقایسه با نسخه های قبلی دارد به غیر از این مشخصه که قیمت آن 100 دلار کمتر از ورژن های پیشین است.

ساعت هوشمند جدید Pro Trek Smart Outdoor Watch یا WSD-F20A در تاریخ 1 ماه می ( 11 اردیبهشت) به قیمت 399 دلار عرضه می شود. این قیمت، 100 دلار کمتر ازمدل WSD-F20 است که در ماه ژانویه عرضه شد. این دو مدل ساعت به جز رنگ آن ها تقریبا ظاهر یکسانی دارند. تنها تفاوت های جزئی با هم دارند از جمله اینکه پوششی بر روی دکمه های کناری آن وجود ندارد که آسان تر با دستکش قابل استفاده باشد و در آن از رزین به جای رنگ استفاده شده است و همپنین بند آن از جنس استیل ضد زنگ نیست.

چیزی که در مورد این سری از ساعت های کاسیو مطلوب است این است که آن ها خیلی شبیه به دستگاه های سنتی با سیستم عامل Wear OS هستند. کاسیو این ساعت ها را بسیار سفارشی سازی کرده است تا آن ها را برای مسیریابی در فضای باز مفید تر و کارآمد تر کند. آخرین مدل ها علاوه بر ارتفاع سنج، فشارسنج و قطب نما، مجهز به سیستم GPS و نقشه برداری است و همچنین می توانند به عنوان ردیاب فعالیت عمل کنند. همان طور که با نگاه کردن به ظاهر آن ها انتظار می رود این مدل ها مقاوم و ضد آب هستند.

ساعت هوشمند Pro Trek زمانی که صحبت از پیاده روی به میان می آید با موفقیت عمل می کند اما برای دیگر فعالیت ها در فضای باز از جمله ورزش هایی شبیه دوچرخه سواری کمی ضعیف تر به نظر می رسد. مدل های امسال با سیستم  GPSکه قابل توجه ترین افزوده به این مدل ها است شروع به رفع بسیاری از کاستی ها می کند.

Wear OS ساعت هوشمند جدید کاسیو با سیستم عامل

امتیاز 0 از 5 توسط 0 کاربر
  • منبع: theverge
  • تاریخ: چهارشنبه 29 فروردین 1397 - 12:06
  • صفحه: اخبار
نظرات
    ارسال نظر