گوشی Mix 4 کمپانی Doogee یک مکانیزم کشویی دارد که دوربین جلویی را پنهان می کند

کمپانی Doogee، شناخته شده به عنوان گوشی های مردانه، یک گوشی بدون لبه و بدون شکاف وی شکل با صفحه نمایش 5.99 اینچی به نام Mix 4 ساخته است که با یک مکانیزم کشویی دوربین جلویی را پنهان می کند. متاسفانه این مکانیزم حسگر نور و بلندگو را نیز پنهان می کند. این گوشی برای اولین بار در یک ویدیو منتشر شده توسط آرون مینی مشاهده شد.

طراحی کمپانی Doogee هوشمندانه است به دلیل اینکه به طرز محسوسی مشکل نیاز به یک لبه یا شکاف وی شکل را به منظور میزبانی از دوربین و حسگرها تعبیه شده در بالای گوشی های مدرن، حل می کند. این موضوع گوشی The HTC 7 Surround را به خاطر افراد می آورد که از یک نوار لغزنده برای مخفی کردن بلندگو boom box روبه جلو و جک عقب این گوشی، استفاده شده است. یک لبه کوچک در این گوشی وجود دارد که صفحه نمایش را احاطه کرده است اما هنوز در گوشی Mix 4 نسبت صفحه نمایش به بدنه تقریبا 97 درصد است که نسبت قابل توجهی است. مینی می گوید که اندازه صفحه نمایش آن با گوشی Galaxy S9 سامسونگ قابل مقایسه است. یک آیکون اثر انگشت را می توانید بر روی صفحه نمایش این گوشی مشاهده کنید که نشان می دهد که گوشی هایی که در آینده نزدیک تولید می شوند با اسکنر اثر انگشت درون صفحه نمایش عرضه می شوند.

گوشی Mix 4 زمانی که در محل مربوطه می لغزد، صدای رضایت بخشی را ایجاد می کند وطراحی دو لایه این گوشی ضخامتی به اندازه 11 میلی متر را به آن داده است که در مقایسه با گوشی های دیگر مقداری ضخیم تر است. مشخصات این گوشی اندکی از دوربین های عقب دوگانه قابل مشاهده است هرچند این شرکت به مینی گفته است که قصد دارد از یک پردازنده Snapdragon استفاده کند.

Doogee تنها کمپانی نیست که به گوشی های کشویی بازگشته است. در اوایل سال جاری، کمپانی HMD یک نسخه جدید ازبرند نوکیا به نام 8110 Matrix  با یک نوار کشویی که کیبورد گوشی را نمایان می کند، پرده برداری کرد.

هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه گوشی Mix 4 چه زمانی به بازار عرضه می شود، وجود ندارد. مینی اشاره می کند که باتوجه به برنامه انتشار تاریخی کمپانی Doogee، احتمالا گوشی Mix 4 در ماه دسامبر، شش ماه پس از گوشی Mix 3 برای خرید در دسترس علاقه مندان خواهد بود.

نظرات
    ارسال نظر