ایربادهایی که شباهت زیادی به AirPods اپل دارند

بیشتر از یک سال از زمانی که اپل ایرپاد را به بازار عرضه کرد، می گذرد اما در حال حاظر کمپانی های دیگر از زمانی که ایرپاد های اپل در شکل و سبک بی سیم به بازار عرضه می شوند، شروع به تولیداتی شبیه به آن ها می کنند. آخرین آنها کمپانی Mobvoi است که شروع به یک کمپین به نام Indiegogo به منظور فروش محصول TicPods Free می کند. TicPods Free یک جفت ایرباد بی سیم است که مقداری زخیم تر به نظر می رسد و نسخه ای از ایرپاد است که زاویه ی بیشتری دارد و به علاوه اینکه به غیر از سفید در رنگ های دیگر نیز عرضه می شود.

تیک پاد ها همان ویژگی های ایرپاد ها را ارائه می دهد. این محصول همراه با کیف با قابلیت شارژ عرضه می شود. زمانی که آن را از گوش خود بیرون می آورید موسیقی را متوقف می کند. شما می توانید برای کنترل پخش موسیقی بر روی آن ضربه بزنید. این محصول میکروفون هایی در داخل خود دارد که می توانید با آن تماس ها را پاسخ دهید وشما می توانید تنها با یک لمس به دستیار های هوشمند از جمله دستیار گوگل،Alexa  آمازون یا  Siri اپل دسترسی پیدا کنید.

 Mobvoi  ایرباد های کمپانی

این محصول مزیت هایی نسبت به ایرپادها دارد اما خیلی ضروری به نظر نمی آیند. تیک پاد ها دارای درجه ای از مقاوت در برابر آب و عرق هستند. آن ها طوری طراحی شده اند تا از سیستم عامل اندروید پشتیبانی کنند (ایرپادها نیز با سیستم عامل اندروید کار می کنند اما برخی از ویژگی ها در آن ها در دسترس نیستند.) و علاوه بر رنگ سفید در رنگ های آبی یا قرمز نیز در دسترس می باشند. یکی دیگر از ویژگی های خوب این ایرباد بیسیم این است که سری این ایرباد در دو اندازه از جنس سیلیکن عرضه می شود که کمک می کند تا بهتر در گوش شما قرار بگیرد.

سوالی که این اعلان نمی تواند به آن پاسخ دهد این است که آیا این محصول می تواند با ویژگی کلیدی ایرپاد که قابلیت اطمینان آن است، مطابقت کند. بزرگترین نقطه قوت اپل این بوده است که ایرپاد ها تحت هر شرایطی خوب کار می کنند در حالی که کمپانی های دیگر دست و پنجه نرم می کنند تا تعادل را برای اتصال وایرلس با عمر باتری و اندازه و شکل برقرار کنند.

 Mobvoi  ایرباد قرمز رنگ کمپانی

با توجه به این موضوع نا شناخته، شما ممکن است از خرید تیک پاد صرفه نظر کنید. برخی از اولین پشتیبانان کمپین Indiegogo  این محصول را در ازای مبلغ 59 دلار دریافت خواهند کرد اما کمپانی  Mobvoi قصد دارد تا تیک پاد ها را به قیمت 129 دلار در دسترس علاقه مندان قرار دهد. این مبلغ تنها 30 دلار کمتراز ایرپاد است که تفاوت خیلی زیادی نیست زمانی که نمی دانید چه محصولی در انتظار شماست. اولین سری از این محصول قرار است تا در ماه July برای پشتیبانان این کمپین ارسال شود، در این میان به نظر می آید که اپل نسل دوم از ایرپاد ها را برای عرضه در اواخر سال جاری، آماده می کند.

کمپانی Mobvoi تنها شرکتی نیست که در جهت تولید ایرباد های شبیه ایرپاد اپل  فعالیت می کند. کمپانی Huawei از یک جفت ایرباد  بی سیم با شباهت بالا به ایرپاد اپل خبر می دهد اما همچنان هنوز نمی دانیم که چگونه کار می کند. کمپانی Mobvoi همچنین تعدادی از دستگاه های Android Wear و Google Assistant را عرضه کرده است. بر اساس گفته ها، گوگل ظاهرا در سال 2015 بر روی این کمپانی سرمایه گذاری کرده است.

 Mobvoi  ایرباد سفید رنگ کمپانی

امتیاز 3.8 از 5 توسط 5 کاربر
  • منبع: theverge
  • تاریخ: چهارشنبه 29 فروردین 1397 - 16:30
  • صفحه: اخبار
نظرات
    ارسال نظر