طراحی جدید Gmail شامل یک حالت محرمانه

Gmail در وب به روزرسانی های زیادی را در هفته های آینده با طراحی و ویژگی های جدید به دست می آورد اما گوگل نیز یک حالت محرمانه جدید را معرفی می کند. طراحی جدید در اوایل این هفته با ویژگی های جدیدی اعم از پاسخ سریع به ایمیل ها، به تاخیرانداختن ایمیل ها و یک نوار کناری جدید برای قراردادن تقویم قرار ملاقات ها در کنار پیام ها، فاش شدند. هم اکنون ما متوجه شدیم که گوگل نیز یک حالت محرمانه را معرفی می کند که به کاربران Gmail اجازه می دهد تا گیرندگان را از فرستادن ایمیل های خاص متوقف کنند یا توانایی کپی، دانلود و چاپ آن ها را محدود می کند.

گوگل همچنین به کاربران Gmail اجازه می دهد تا یک کد عبور برای بازکردن ایمیل ها داشته باشند که از طریق SMS تولید می شود یا تاریخ انقضا بر روی ایمیل های ارسال شده تنظیم کنند. این ویژگی ها خیلی شبیه به برخی از ویژگی های یافت شده در نرم افزار کاملOutlook  Microsoft است و ماکروسافت همچنین توانایی محدود کردن ایمیل ها در سرویس Outlook.com خود را اضافه می کند. این ویژگی ها به طورعمده به کسب و کارهایی که می خواهند کنترل بیشتری بر نحوه اینکه چگونه ایمیل ها توسط گیرندگان استفاده می شوند، جذابیت دارد اما این ویژگی ها افراد را از گرفتن یک اسکیرین شات یا یک عکس از یک ایمیل متوقف نخواهند کرد.

با حالت محرمانه Gmail طراحی جدید

گوگل تایید کرده است که به روزرسانی Gmail به زودی عرضه می شود و یک پیام به یک برنامه دسترسی سریع نشان داد که این به روزرسانی باید در هفته های آینده در دسترس باشد. کنفرانس توسعه دهنده I/O گوگل در تاریخ 8 ماه می ( 18 اردیبهشت) سال جاری شروع می شود و این احتمال وجود دارد که طراحی جدید Gmail همراه با برخی از به روزرسانی های دیگر سرویس های وب گوگل، بخشی از این کنفرانس باشد.

0 0 رای کاربران
نظرات
    ارسال نظر