مایکروسافت و عرضه دستیار خانگی جدیدش

اگر شما هم مثل من از کورتانا برای ثبت یادآوری‌های روزانه استفاده می‌کنید، پس دیگر نگران فراموشی کارهای شخصی خود نیستید. از کورتانا خواستم من را درباره اخبار جدید از این بلندگوی جدید که قرار است در تاریخ 22 اکتبر معرفی شود با خبر سازد. این محصول جدید که اسم Invoke را بر خود دارد قرار است در فروشگاهای آنلاین مایکروسافت و همچنین در سایت harmanKardon.com عرضه شود. Invoke در دو رنگ نقره‌ای صدفی (سفید) و گرافیت (سیاه) و با قیمت 199.95 دلار به فروش می‌رسد.

Harman که بیش از شصت سال در زمینه صدا تجربه دارد، با مایکروسافت برای ساخت یک محصول صوتی بی عیب و نقص با طراحی چشمگیر دست به همکاری زده است. این محصول که از مواد درجه یکی ساخته شده است، صدای قدرتمند 360 درجه‌ای را تولید می‌کند و تکنولوژی در آن طوری تعبیه شده است که صدای شما را از هر فاصله‌ای تشخیص دهد. سرویس‌های موزیکی که با عرضه این محصول با آن همکاری می‌کنند شامل نسخه ویژه Spotify، iHeartRadio، TuneIn، و همچنین Pandora است که قرار است در آینده نزدیک به این محصول اضافه شود.
در قلب Invoke، کورتانا قرار دارد، دستیار شخصی شما، که به شما در مدیریت نیازهای کاری و خانگی شما کمک می‌کند. ازینرو می‌توانید بر چیزهایی که برای شما ضرورت است متمرکز باشید. مایکروسافت با کورتانا مسیر زیادی را طی کرده است؛ این تکنولوژی بار اول در ویندوز 10 بر روی کامپیوترهای شخصی عرضه شد، سپس به اندروید و iOS انتقال یافت و پس از آن دسترسی خود را به اسکایپ و Xbox کشاند و هم اکنون در حدود 148 میلیون کاربر از آن استفاده می‌کنند. ما باور داریم که دستیار شخصی شما در هر جایی که حضور دارید، با هر دستگاهی که با آن کار می‌کنید، باید با شما همراه باشد و به همین خاطر است که ما از آورد شدن تجربه کورتانا به یک بلندگوی محیطی هیجان زده‌ایم.
با کورتانایی که روی Invoke تعبیه شده است، شما می‌توانید بطور لسانی بر موزیک کنترل داشته باشید، و همچنین جواب سوالات خود را دریافت کنید و به اطلاعات برنامه‌های Office 365 متصل شوید. Invoke از تکنولوژی تشخیص صوت مایکروسافت برای دستورات و کنترل موزیک استفاده می‌کند و سرویس‌های بهره‌وری آفیس 365 را با هم یکپارچه می‌کند تا ازین طریق بتوانید برنامه روزانه خود را مشخص سازید، تقویم را بررسی کنید، یادآورهای روزانه بسازید و بسیاری کارهای دیگر. برای مثال، اگر من از کورتانا بر روی Invoke بخواهم که قرار ساعت و اطلاعات قرار ملاقات امروز عصرم را بهم بگوید، نه تنها اطلاعات مربوط به مکان را به من می‌گوید بلکه مسیر را به اپلیکیشن کورتانا بر روی موبایلم ارسال می‌کند.

نظرات
    ارسال نظر