عکاسی پرتره و شیوه جدید تگ کردن دوستان در استوری، دو ویژگی جدید اینستاگرام هستند

اینستاگرام چندین ویژگی جدید را اضافه کرده است و مهم ترین خبر اضافه شدن ویژگی عکاسی پرتره است که Focus نام دارد. این اپلیکیشن همچنین یک راه جدید برای اشاره به کاربران، با یک استیکر دراستوری ها معرفی کرده است.

حالت Focus اساسا حالت پرتره عکاسی در اینستاگرام است که این ویژگی در هر گوشی هوشمند جدید ظاهر می شود. این کمپانی می گوید که حالت Focus در زیر دکمه ضبط و در کنار حالت superzoom قرار خواهد گرفت. اینستاگرام در بیانیه ای اعلام کرد: "به محض اینکه کسی درمحدوده عکس برداری قرار می گیرد، شما متوجه می شوید که شخص در حالت focus قرار می گیرد و پس زمینه تار می شود. به سادگی برای گرفتن یک عکس بر روی دکمه ضبط ضربه بزنید و به منظور فیلم برداری بر روی دکمه مربوطه انگشت خود را نگه دارید."

ویژگی های جدید اینستاگرام

علاوه بر این، یک راه جدید برای اشاره به یک کاربر دیگر اینستاگرام در سیستم عامل iOS وجود دارد. استیکر mention@ در قسمت استیکرها قرار دارد، آن را انتخاب کنید و کاربر را درست مانند اشاره به نام آن ها در کپشن عکس، پیدا کنید.

اینستاگرام اعلام کرده است که حالت Focus بر روی گوشی های iPhone 6S و بالاتر در دسترس است و گوشی های آندروید این ویژگی ها را به عنوان بخشی از به روزرسانی این اپلیکیشن دریافت می کنند.

0 0 رای کاربران
نظرات
    ارسال نظر