کمپانی LG نمی تواند تقاضای اپل را در تامین نمایشگر های OLED آیفون برآورده کند

تلاش های کمپانی اپل برای تنوع بخشیدن به وابستگی به سامسونگ به عنوان یک تولیدکننده صفحه نمایش آیفون، گزارش کرده است که مشکلاتی را متحمل شده است. مجله The Wall Street گزارش می دهد که تلاش ها برای وارد کردن صفحه نمایش OLED ال جی به خط تولید آیفون، معضل ها و مشکلات تولیدی را متحمل شده است. در کمپانی اپل ظاهرا نظرات متفاوتی وجود دارد مبنی بر اینکه آیا ال جی قادر خواهد بود به عنوان منبع دوم صفحه نمایش های OLED برای آیفون موفقیت کسب کند.

تحلیل گران ماه ها است هشدار می دهند که اپل نیاز جدی به پیدا کردن تامین کننده ای دیگر برای تامین صفحات نمایش OLED در کنارسامسونگ دارد. اپل در حال حاضر از نمایشگر OLED سامسونگ برای مدل iPhone X استفاده می کند. وابستگی به یک تامین کننده به این معنی است که سامسونگ، قیمت نمایشگرهایی را که کمپانی اپل می خرد، کنترل می کند ودر حال حاضر گزینه دیگری وجود ندارد.

ال جی به استفاده از صفحه نمایش OLED برای گوشی V30 بازگشت اما کیفیت این نمایشگر خیلی خوب نبود. همچنین ال جی نمایشگر OLED را برای گوشی Pixel 2 XL گوگل تامین کرده است و این یک بخت آزمایی بوده است که آیا صاحبان این گوشی نمایشگر خوبی دریافت کرده اند یا خیر. ال جی در نمایشگرهای OLED در اندازه های تلویزیون پیشرو است اما به نظر می رسد که این کمپانی سخت تلاش می کند تا تجربه به کارگیری این نمایشگرها را در گوشی های هوشمند کوچکتربیاورد.

امتیاز 0 از 5 توسط 0 کاربر
  • منبع: theverge
  • تاریخ: شنبه 1 اردیبهشت 1397 - 10:13
  • صفحه: اخبار
نظرات
    ارسال نظر