ماکروسافت به خاطر بروز یک مشکل، انتشار به روزرسانی Windows 10 را به تاخیر انداخت

ماکروسافت هفته گذشته در حال برنامه ریزی برای انتشار به روزرسانی بعدی Windows 10 که Redstone 4 نام گرفت، بود. این غول نرم افزاری دهم آوریل (21 فروردین) را به عنوان روز عرضه این به روزرسانی انتخاب کرده بود اما یک مشکل در لحظه ی آخر انتشار این به روزرسانی را به تاخیر انداخت. در حال حاضر ماکروسافت به جای رفع اشکال با به روز رسانی تجمعی از طریق Windows Update یک ساختار جدید را تولید کرده است.

Dona Sakar سرپرست Windows Insider ماکروسافت می گوید:" در بعضی از موارد، این مسائل و مشکلات درصد اطمینان می توانند منجر به ایجاد درصد بالایی از BSOD (خرابی سیستم) در کامپیوتر های شخصی شوند به عنوان مثال به جای ایجاد یک بسته به روزرسانی تجمعی برای سرویس دهی به این مسائل و مشکلات، ما تصمیم گرفتیم تا یک ساختار جدید با رفع خرابی ها را نیز شامل شود. " کمپانی ماکروسافت دلیل اصلی برای بروز این خرابی ها یا اینکه چرا این مشکلات در لحظه آخر انتشار به روزرسانی کشف شدند را اعلام نکرده است.

این ساختار جدید در Windows Insider برای کاربران Fast Ring در دسترس است و همچنین درمدت کوتاهی برای کاربران Slow Ring نیز در دسترس قرار می گیرد و پیش نمایش آن نیزعرضه می شود. منابعی که با برنامه های ماکروسافت آشنایی دارند می گویند که این ساختار جدید که نسخه 17134 نام دارد در حال حاظر به عنوان نسخه نهایی از به روزرسانی عمده بعدی Windows 10 مشخص شده است.

ماکروسافت هنوز به طوررسمی نامی برای این به روزرسانی انتخاب نکرده است با وجود اینکه این کمپانی از نام Spring Creators Update چندین بار استفاده کرده است. در حال حاضر به نظر می رسد که ماکروسافت نام Windows 10 April 2018 Update را به عنوان نام نهایی برای Redstone 4 انتخاب خواهد کرد. یک کاربر دنبال کننده ماکروسافت به نام WalkingCat در توییتر ویدیویی را کشف کرده است که به این نام اشاره می کند اما این مشکل ایجاد شده می تواند انتشار این به روزرسانی را به ماه May منتقل کند و به علاوه نام گذاری این به روزرسانی را سخت تر می کند.

به روزرسانی عمده بعدی Windows 10 شامل ویژگی هایی از قبیل Timeline، پشتیبانی از HDR، dictation (املا) وحتی تغییرات بیشتری به صورت روان و سلیس در حوزه طراحی می باشد. ماکروسافت در حال آزمایش به روز رسانی بعدی خود است که Redstone 5 نام دارد و در اواخر امسال در دسترس خواهد بود.  اپلیکیشن های Tabbed به شدت در این به روز رسانی خواهند بود و ما انتظار داریم تا در مورد این دسته ویژگی های جدید در کنفرانس  Build developer ماکروسافت در ماه May بیشتر بشنویم.

 

امتیاز 0 از 5 توسط 0 کاربر
  • منبع: theverge
  • تاریخ: چهارشنبه 29 فروردین 1397 - 10:39
  • صفحه: اخبار
نظرات
    ارسال نظر