Loading...

Notebook 3 و Notebook 5، لپتاپ های ارزان قیمت سامسونگ

سه شنبه 14 فروردین 1397 - 10:05 مرتضی فرخی پور
اشتراک گذاری
Notebook 3 و Notebook 5، لپتاپ های ارزان قیمت سامسونگ
جدید ترین محصولات سامسونگ در رده لپتاپ های آن، دو نوت بوک جدید Notebook 3 و Notebook 5 است که در واقع نوعی دیگر با تغییرات اندک از مدل های Notebook 9 و Notebook 7 Spin است با این تفاوت که قیمت آن ها پایین تر است.

جدید ترین محصولات سامسونگ در رده لپتاپ های آن، دو نوت بوک جدید Notebook 3 و Notebook 5 است که در واقع نوعی دیگربا تغییرات اندک از مدل های Notebook 9 و Notebook 7 Spin است با این تفاوت که قیمت آن ها پایین تر است. این کمپانی هنوز قیمتی برای این محصولات اعلام نکرده است، با این حال می توانیم انتظارداشته باشیم که قیمت آن ها کمتر از 1199.99 دلار Notebook 9 باشد که نسخه به روزرسانی شده آن ماه گذشته عرضه شد وهمچنین این امکان وجود دارد که قیمت آن ها کمتراز نسخه اخیرا به روزرسانی شده  Notebook 7 Spin باشد که در سال جاری عرضه می شود.

Notebook 3 با نسخه های 14 یا 15 اینچی عرضه خواهد شد، در حالی که Notebook 5 فقط در یک مدل 15 اینچی عرضه خواهد شد. هر دو از پردازشگر نسل هشتم اینتل Core i7 برخوردار هستند در حالی که Notebook 3 از کارت گرافیک با قدرت کمتر Nvidia MX110 در مقایسه با کارت گرافیک MX150 نوت بوک 5 برخوردار است. ما هنوز اطلاعاتی در مورد RAM  یا گزینه های ذخیره سازی در دست نداریم. هر دو لپتاپ برای اولین بار درماه آوریل در کره جنوبی عرضه می شوند و عرضه جهانی آن ها درسه ماهه دوم سال جاری در چین و برزیل آغاز می شود.

  • تاریخ: سه شنبه 14 فروردین 1397 - 10:05
  • صفحه: اخبار
دیدگاه ها
    به اشتراک بگذارید
    به اشتراک بگذارید