کمپانی Tesla به طور موقت خط تولید مدل 3 را متوقف می کند

کمپانی خودروسازی Tesla به صورت موقت تولید ماشین های الکتریکی مدل 3 خود را با وجود لیست های انتظار طولانی و چندین هدف از دست رفته متوقف می کند. با این حال، این کمپانی می گوید که تعطیلی موقت برای حل برخی از مشکلاتی است که منجر به تاخیر زیادی دررسیدن خودرو به صد ها هزار نفر از افرادی که در صف دریافت خودرو هستند، شده است.

شرکت BuzzFeed گزارش داد که این کمپانی سازنده خودرو در روز دوشنبه اعلام کرد که تولید مدل 3 سدان 3 سدان را برای 4 تا 5 روز در کارخانه مونتاژخود واقع در فرمونت کالیفرنیا متوقف خواهد کرد. کمپانی Tesla با این حال اعلام می کند که این بخشی از یک دوره تعطیلی برنامه ریزی شده است که شبیه به تعطیلی در ماه فوریه است و این به این معنی نیست که این تعطیلی، تاثیری بر اهداف فعلی تولید این کمپانی برای خودرو داشته باشد.

سخنگوی کمپانی Tesla گفت:" برنامه تولید مدل 3 سدان شامل دوره ای از تعطیلی در کارخانه های فرمونت و گیگافکتوری 1 می باشد. این دوره ها به منظور بهبود اتوماسیون و بررسی سیستماتیک گلوگاه ها به منظورافزایش نرخ تولید می باشد. این موضوع غیر معمول نیست و در واقع در رمپ های تولید شبیه این مورد رایج است.

کمپانی Tesla در سه ماهه اول تولید به نقطه عطفی رسید و آن هم رسیدن به نرخ تولید 2000 در هفته از مدل 3 سدان و کمی بعد تر در پایان آن سه ماه، رسیدن به هدف یعنی نرخ تولید 2500 در هفته بود. اما این کمپانی هنوز برنامه ریزی می کند تا به هدف تولید 5000 خودرو درهفته تا پایان نیمه اول سال 2018 برسد. کمپانی Tesla در ماه مارس اعلام کرد که این توانایی را دارد تا نرخ تولید هفتگی مدل 3 سدان را با توقف خط تولید برای دوره کوتاهی دوبرابر کند تا گلوگاه ها را تعمیر کند.

تولید مدل S و مدل X با تعطیلی کارخانه تحت تاثیر قرار نمی گیرند. و این تعطیلی ظاهرا قبل از گزارش آسیب های محل کار در روز دوشنبه در کارخانه فرمونت مطرح می شود که پیش از این گزارش نشده بود.زاین کمپانی اعلام کرد که گزارش های کارگران سابق در واقع بخشی از یک برنامه "سازمان افراطی" بود.

0 0 رای کاربران
نظرات
    ارسال نظر