اسپیکر ارزان قیمت و کوچک Lotsen محصول کمپانی Urbanears

سال گذشته کمپانی هدفون Urbanears اولین تلاش برای ورود به جهان اسپیکرها را با تولید دو اسپیکر بلوتوثی Stammen و Baggen شروع کرد و در حال حاظر این شرکت سومین اسپیکر خود را معرفی می کند که کوچک تر است و عضوی ارزان قیمت از این خانواده است که اسپیکر Lotsen نام دارد و قیمت آن 199 دلار است.

اسپیکر Lotsen از لحاظ ظاهری خیلی شبیه به به اسپیکر Stammen و Baggen است با این تفاوت که کوچک تر است. این محصول همان طراحی جعبه ای با پوشش پارچه ای، همان گزینه های رنگ روشن وهمان برنامه کنترل با دو کنترل کننده برای حجم صدا و جابه جایی بین Wi-Fi، Bluetooth، aux و سیستم  Spotify از پیش تعیین شده یا ایستگاه های اینترنتی رادیو را دارا می باشد. این محصول می تواند با سیستم های صوتی مولتی روم درست در کنار هم رده های بزرگ تر و گران تر خود جفت شود بنابراین اگر در سیستم Urbanears سرمایه گذاری کرده اید، ادغام کردن اسپیکر Lotsen با آن ها آسان خواهد بود.

Urbanears اسپیکرهای کمپانی

اما بزرگترین تغییر به غیر از اندازه کوچکتر این اسپیکر، قیمت ارزان تر آن است. این اسپیکر 199 دلاری بزرگترین مشکل اسپیکر های اصلی کمپانی Urbanears که 350 دلار و 450 دلار قیمت دارند را حل می کند.

اسپیکر Lotsen محصول کمپانی  Urbanears در تابستان امسال عرضه خواهد شد اما تاریخ دقیقی برای عرضه آن مشخص نشده است.

0 0 رای کاربران
نظرات
    ارسال نظر