درایو های SSD خارجی جدید کمپانی Western Digital

کمپانی ذخیره سازی داده های کامپیوتر Western Digital سه درایو اس اس دی خارجی برای سازندگان ویدیو که با فایل های حجیم دست و پنجه نرم می کنند، ساخته است. اکثردرایو های اس اس دی خارجی، درایوهای ذخیره سازی ویدیویی کسب و کارهستند که قیمت تند و حجم ذخیره سازی بالایی دارند. این سه مدل درایو جدید از سرعت انتقال بالا پشتیبانی می کنند و همچنین حجم ذخیره سازی بالایی ( تا 16 ترابایت) دارند. این درایو ها به تولید کنندگان ویدیو این امکان را می دهند که با سرعت بالایی تا 2800 مگابایت در ثانیه ویدیو ها را بارگذاری کنند بنابراین آن ها بهتر می توانند با ویدیو های 4K و 8K حجیم و فایل های با فرمت RAW  که فضای زیادی را اشغال می کنند و معمولا روند بارگذاری آن ها کند است، دست و پنجه نرم کنند.

اولین درایو اس اس دی خارجی G-Drive Mobile Pro  نام دارد که به شما اجازه می دهد تا ویدیو های 8K را با نرخ های فریم بالا و وضوح بالا ویرایش کنید. کمپانی Western Digital ادعا می کند که با این درایو اس اس دی G، شما می توانید در هفت دقیقه یا کمتربه بیشترین مقداربه ترابایت هر نوع رسانه ای را منتقل کنید. این درایو همچنین برای سفر ساخته شده است و طراحی ان به گونه ای است که زیاد داغ نشود. درایو G-Drive Mobile Pro  پورت Thunderbolt 3 دارد که به شما اجازه می دهد که زمانی که خارج از منزل هستید ویدیو را ویرایش کنید و شما می توانید تا یک ترابایت از اطلاعات ذخیره کنید. این درایو اس اس دی این تابستان عرضه می شود و قیمت آن برای فضای ذخیره سازی 500 گیگابایت و یک ترابایت به ترتیب 659 دلار و 1049.95 دلار است.

درایو اس اس دی بعدی G-Drive Pro  است که شبیه درایور اس اس دی G-Drive Mobile Pro  است اما به صورتی طراحی شده است که در محل کار استفاده شود. سرعت انتقال و وضوح کامل ویدیویی که می تواند با آن کار کند مانند درایو قبلی است اما این محصول به جای یک پورت ، دو پورت  Thunderbolt 3 دارد و این پورت ها می توانند به پنج دستگاه اضافی متصل شوند. گزینه های ذخیره سازی آن 960 گیگابایت، 1.92 ترابایت، 3.84 ترابایت و 7.67 ترابایت می باشند که قیمت آن ها به ترتیب 1399.95 دلار،2099.95 دلار، 4099.95 دلار و 7599.95 دلار می باشد. این درایو اس اس دی در ماه May عرضه می شود.

در نهایت، برای افرادی که با فایل های خیلی پرحجم که بیشتر از 7 ترابایت حجم دارند، کار می کنند یک درایو اس اس دی خارجی به نام G-Speed Shuttle  وجود دارد که از ویرایش های HD، 8K، VR و VFX پشتیبانی می کند. این درایو 8 اس اس دی با قابلیت جدا شدن دارد و از این ماه در دسترس علاقه مندان خواهد بود. درایوهای اس اس دی 8  ترابایتی و 16 ترابایتی به ترتیب 5099.95 دلار و7599.95 دلار قیمت دارند.

0 0 رای کاربران
نظرات
    ارسال نظر