کاربران انتظار دیدن چه چیز هایی را در Xiaomi Mi Band 3 دارند؟

زمانی که دستبند تناسب اندام و سلامتی Xiaomi Mi Band 3 در اواخر سال جاری عرضه شود، ممکن است یک محصول عالی برای مچ دست شما باشد.

دستبند تناسب اندام جدید توسط مدیرعامل کمپانی شیائومی، لی جون، تایید شده است که او در یک رویداد گفت : " ما به دنبال نسخه جدید ازدستبند های شیائومی هستیم."

این محصول در واقع ادامه دهنده راه Xiaomi Mi Band 2 است که در حال حاضر با توجه به ویژگی های آن، بهترین و ارزان ترین دستبند سلامتی این شرکت است و بر خلاف قیمت واقعا پایین این محصول، ردیابی تناسب اندام، نظارت بر خواب و بسیاری از ویژگی های دیگر را در خود جای داده است.

تاریخ عرضه و قیمت Xiaomi Mi Band 3

در حال حاضر هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Xiaomi Mi Band 3 اعلام نشده است اما مدیرعامل کمپانی شیائومی تایید کرده است که این محصول تا پایان سال جاری برای فروش در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

همچنین اطلاعاتی در مورد این محصول فاش شده است که در اینجا به آن ها اشاره می کنیم. این موضوع نشان می دهد که این کمپانی جهت اعلام و آگهی این دستبند سلامتی جدید در ماه های آتی آماذه خواهد بود بنابراین انتظارات به زودی به سرخواهد رسید.

برای قیمت این محصول، تمام چیزی که باید در مورد آن صحبت کنیم نحوه قیمت گذاری Xiaomi Mi Band 2 است که در حال حاضر، قیمت آن چیزی در حدود 28 پوند، 35 دلار و 50 دلار استرالیا است. این محصول ممکن است با قیمتی کمی بالاتر از آن عرضه شود اما این انتظار را داشته باشید که Xiaomi Mi Band 3 ارزان تر از دستبند سلامتی Fitbit باشد.

اخبارو اطلاعات فاش شده درمورد Xiaomi Mi Band 3

دستبند سلامتی شیائومی

در ماه فوریه امسال، افشاکننده اخبارمشهورتوییتربا نام رولند کوانت اطلاع رسانی کرد که یک محصول جدید شیائومی پروسه صدور مجوزبلوتوث را پشت سر گذاشته بود و انتظار می رود که این محصول جدید شیائومی Xiaomi Mi Band 3 باشد.

این موضوع نشان می دهد که این دستبند به زودی برای عموم آماده عرضه می شود.

همچنین دستبندی شبیه Xiaomi Mi Band 3 در اپلیکیشن رسمی Mi Fit دیده شده است که درآن شما دستبند سلامتی را از شرکت به تلفن همراهتان متصل می کنید.

اسکیرین شات هایی که ازاین اپلیکیشن گرفته شد، یک دستبند شبیه Mi Band 2 را نشان می دهد و نشان می دهد که شما می توانید با انگشت بر روی صفحه و همچنین دکمه سخت افزاری زیر صفحه نمایش، فشاردهید.

Mi Band و Mi Band 2، صفحه نمایش لمسی نداشتند و صفحه نمایش لمسی یک ویژگی چشمگیر خواهد بود با توجه به اینکه فقدان تکنولوژی صفحه نمایش فانتزی، یکی از راه هایی است که کمپانی قیمت را برای دستبند های سلامتی خود پایین نگه می دارد.

جدا از این، در مورد نسخه به روزشده Xiaomi Mi Band اطلاعات اندکی در دسترس است. با توجه به اینکه نسل دوم Mi Band در سال 2016 با بازار آمد، منطقی است که این کمپانی می خواهد به زودی این دستبند را به روز کند بنابراین ما چند ایده در مورد چیزی که می خواهیم هنگام عرضه این دستبند ببینیم، در کنار هم قرار داده ایم.

انتظارات از دستبند جدید

چون اطلاعات زیادی درمورد  Xiaomi Mi Band 3 در دسترس نیست، ما این راهنما را در مورد چیزهایی که می خواهیم این کمپانی در نسل بعدی دستبند خود ارتقا دهد، کنار هم قرار داده ایم.

1- ردیابی و اندازه گیری دقیق تر

در بررسی های ما ازXiaomi Mi Band 2، درمورد دقت تکنولوژی اندازه گیری و ردیابی تناسب اندام وسلامتی صحبت هایی داشتیم. این اندازه گیری بد نبود اما موقعیت های کمی بودند که این تکنولوژی همپای برخی از رقبا پیش نرفت.

 به این دلیل، انتظار می رود که کمپانی شیائومی تمرکز واقعی خود را برای بهبود کیفیت فناوری اندازه گیری سلامتی  در نسل بعدی از این دستبند ها به کار بگیرد.

2- طراحی باریک تر

Xiaomi دستبند سلامتی

حتی اگر شما Xiaomi Mi Band 2 را دوست داشته باشید، سخت است که از آن به عنوان یک دستبند زیبا یاد کنیم. به همین دلیل ما دوست داریم که این کمپانی طراحی نسل بعدی خود را با ساختاری باریک تر ولبه های گرد بیشتر بهبود بخشد.

سلیقه طراحی همیشه برای همه متفاوت است اما اگراین کمپانی بتواند نسل سوم از دستبند سلامتی خود را مقداری باریک تر کند، همه کاربران را مقداری خوشحال تر می کند تا این دستبند سلامتی شیائومی را روی مچ دستشان ببندند.

3- پایین نگه داشتن قیمت

همیشه این نگرانی وجود دارد که گجت های نسل بعد شاهد افزایش قیمت خواهند بود. ما انتظار افزایش قیمت ناگهانی را درMi Band 3 نداریم و ما از این کمپانی می خواهیم که قیمت این گجت را تا جایی که امکان دارد پایین نگه دارد.

تکنولوژی های و پیشرفت های جدید همیشه هزینه هایی را در بر دارد اما ویژگی برجسته Mi Band 2 قیمت فوق العاده پایین آن است بنابراین ما می خواهیم اگر ممکن است، این کمپانی قیمت پیشنهادی خرده فروشی این دستبند جدید را پایین تر از 50 پوند، 60 دلار و 90 دلار استرالیا نگه دارد.

4- سیستم یکپارچه GPS را به آن اضافه کند.

در دستبندی با این قیمت، شما هرگز نمیبینید که شیائومی یک ردیاب GPS مناسب را در دستبند های سلامتی خود قرار دهد اما اگر این ویژگی را داشته باشد، می تواند یک برنده واقعی باشد.

با این وجود ما از این کمپانی درخواست می کنیم که ویژگی GPS را در دستبند نسل بعدی تعبیه کند بنابراین ما همیشه می توانیم تنها با استفاده از تلفن همراه خود، موقعیتمان را تحت نظر داشته باشیم و به دستبند اجازه دهیم تا بقیه کار ها را خودش انجام دهد.

5- رنگ های بیشتر

Xiaomi Mi Band

شما فقط می توانید Xiaomi Mi Band 2 را در چهار رنگ متفاوت خریداری کنید. مشکی (در واقع محبوب ترین رنگ آن است)، نارنجی، سبز و آبی.

این رنگ ها زیاد نیستند اگر شما همیشه این دستبند را رو مچ دست خود می بندید بنابراین درخواست کاربران این است که دستبند نسل بعدی شیائومی در رنگ های مختلف عرضه شود.

شاید حتی بند هایی با مواد اولیه متفاوتی عرضه شود که این دستبند را کمی رسمی تر از بند سیلیکنی که در حال حاضر بر روی آن قرار دارد، کند.

نظرات
    ارسال نظر