فیس بوک و قابلیت جدید سفارش آنلاین غذا

فیس بوک و قابلیت جدید سفارش آنلاین غذا

این شبکه‌ی اجتماعی روز جمعه اعلام کرد که کاربران اکنون می‌توانند بدون خارج شدن از فیس بوک از طریق این پلت فرم غذا سفارش دهند. ازین به بعد اگر دیدید یکی از دوستانتان در رستوران چک-این کرده است و شما هم هوس کرده‌اید، می‌توانید بدون خارج شدن از فیس بوک همان غذا را سفارش دهید. یکی از معاونان فیس وک به نام الکس هیمل در پست وبلاگی‌اش نوشت :"کاربران هم اکنون می‌توانند در فیس بوک با خواندن جزئیات رستوران‌های نزدیک به خود از منو و توضیحات آنها با خبر شوند، و اینکه می‌دانند که دوستان و اطرافیانشان چه نظری درباره آن اماکن دارند. پس ما کار را راحت تر کرده‌ایم.

فیس بوک از سال پیش مشغول تست این قابلیت جدید است و اکنون می‌خواهد این ویژگی را در کل ایالات متحده بر روی سیستم‌ عامل‌های ios، اندروید و دسکتاپ فعال سازد. شما می‌تواند غذاها را از طریق سرویس‌های تحویل غذایی همچون EatStreet، Delivery.com، DoorDash، ChowNow و Olo دریافت کنید و یا اینکه مستقیما از رستوران‌های Papa John's، Wingstop، Panera، Jack و ... غذا را دریافت کنید.

برای مشاهده‌ی رستوران‌های اطراف خود، کافی است از بخش Order Food در منوی جست و جو بازدید کنید. سپس، اگر غذایی نظر شما را جلب کرد، گزینه ی Start Order را انتخاب کنید. اگر رستوران خدمات متنوعی در تحویل غذا دارد شما می‌توانید هر موردی که مطابق میل شما بود را انتخاب کنید. اگر از قبل در این سرویس‌ها از حساب کاربری برخوردارید، باید برای تکمیل سفارش خود در آنها وارد شوید؛ اگر حساب کاربری ندارید، بدون ترک کردن اپلیکیشن فیس بوک می‌توانید حساب خود را ایجاد کنید. در این حال، صرفا جهت اطلاع آن دسته از افرادی که نمی‌دانند، شما همچنین می‌توانید از طریق نتایج جست و جوی گوگل و سیستم نقشه‌ی گوگل نیز سفارش غذا دهید.

نظرات
    ارسال نظر