Loading...

انتشار نسخه اول گوگل گلس مخصوص بازی

2748 بازدید 0 نظر
انتشار نسخه اول گوگل گلس مخصوص بازی

بازی در عینک گوگل

 کمپانی عظیم گوگل اولین سری بازیهای خود را که مختص این عینک زیبا هست را روانه بازار کرده است.درواقع انتشار 5 نسخه از بازیهای ساده ، برای خودنمایی قدرت و وسعت و کارآیی این عینک بوده است که ما در اینده ای نه چندان دور ، شاهد انتشار نسخه های فوق گرافیکی بازیهای گوگل گلس خواهیم بود.در ادامه توضیح مختصری از چندبازی انتشاریافته را ارائه میکنیم:

تنیس: در این بازی , پردازنده ژیروسکوپ و شتاب سنج که به طور پیشفرض روی گوگل گلاس شما نصب هستند؛ به کمک شما می آیند تا بتوایند هرچه راحت تر بازی را تحت کنترل خود داشته باشید. کنترل بازی همه و همه به تکان های سر شما وابسته است به این نحو که وقتی سرتان را تکان میدهید ، بازیکن تنیس بازی میکند.

بازی تنیس در عینک گوگل

شلیک از راه دور: این بازی ، که با صدای کاربر ارتباط مستقیم دارد برای اشیا پرنده کاربرد دارد.به این نحو که یک کبوتر در حال پرواز است در آسمان ، کافیست هنگام اجرای این بازی شما کلمه "کمان را آماده کن!" را بگویید؛ ژیروسکوپ قدرتمند گوگل گلاس , با اندازه گیری سرعت کبوتر و قفل نشانه تیر اندازی روی آن ؛ کافیست شما "شلیک" را بگویید تا با تیرهای رسی ، کبوتر را از پا درآورید.

بازی شلیک به هدف عینک گوگل

نینجا میوه ای fruit NINJA : این بازی که همانند بازی تنیس ، با حرکات سر شما توسط ژیروسکوپ قدرتمند گوگل گلاس ؛هماهنگ میشود.در ادامه، این بازی با قطعه قطعه کردن اشیا پرنده روبه رویتان با دست کار میکند.سطح تطبیق حافظه ای این بازی ، با بازی همسان سازی ورق ، شبیه است.که با ژیروسکوپ و شتاب سنج گوگل گلاس کار میکند.

گوگل خود که از سطح بازیهای ارائه شده راضی بوده است اذعان کرده است که این بازی ها صرفا برای موقعیت سنجی مخاطبین مختص این عینک فوق پیشرفته بوده است و امیدواریم شرکت های بازی سازی ، آرام آرام اقدام به انتشار بازی های گوگل گلاسی نمایند.

بازی در عینک های جدید گولگ

google glass gamesارسال نظر

پرفروش ترین ها

 • ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch

  ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch

  720,000 599,000 تومان
 • اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

  اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

  369,000 تومان
 • پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

  پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

  85,000 تومان
 • دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

  دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

  158,000 118,000 تومان