Loading...
یلداتو کامل کن

انتشار نسخه اول گوگل گلس مخصوص بازی

2868 بازدید 0 نظر
انتشار نسخه اول گوگل گلس مخصوص بازی

بازی در عینک گوگل

 کمپانی عظیم گوگل اولین سری بازیهای خود را که مختص این عینک زیبا هست را روانه بازار کرده است.درواقع انتشار 5 نسخه از بازیهای ساده ، برای خودنمایی قدرت و وسعت و کارآیی این عینک بوده است که ما در اینده ای نه چندان دور ، شاهد انتشار نسخه های فوق گرافیکی بازیهای گوگل گلس خواهیم بود.در ادامه توضیح مختصری از چندبازی انتشاریافته را ارائه میکنیم:

تنیس: در این بازی , پردازنده ژیروسکوپ و شتاب سنج که به طور پیشفرض روی گوگل گلاس شما نصب هستند؛ به کمک شما می آیند تا بتوایند هرچه راحت تر بازی را تحت کنترل خود داشته باشید. کنترل بازی همه و همه به تکان های سر شما وابسته است به این نحو که وقتی سرتان را تکان میدهید ، بازیکن تنیس بازی میکند.

بازی تنیس در عینک گوگل

شلیک از راه دور: این بازی ، که با صدای کاربر ارتباط مستقیم دارد برای اشیا پرنده کاربرد دارد.به این نحو که یک کبوتر در حال پرواز است در آسمان ، کافیست هنگام اجرای این بازی شما کلمه "کمان را آماده کن!" را بگویید؛ ژیروسکوپ قدرتمند گوگل گلاس , با اندازه گیری سرعت کبوتر و قفل نشانه تیر اندازی روی آن ؛ کافیست شما "شلیک" را بگویید تا با تیرهای رسی ، کبوتر را از پا درآورید.

بازی شلیک به هدف عینک گوگل

نینجا میوه ای fruit NINJA : این بازی که همانند بازی تنیس ، با حرکات سر شما توسط ژیروسکوپ قدرتمند گوگل گلاس ؛هماهنگ میشود.در ادامه، این بازی با قطعه قطعه کردن اشیا پرنده روبه رویتان با دست کار میکند.سطح تطبیق حافظه ای این بازی ، با بازی همسان سازی ورق ، شبیه است.که با ژیروسکوپ و شتاب سنج گوگل گلاس کار میکند.

گوگل خود که از سطح بازیهای ارائه شده راضی بوده است اذعان کرده است که این بازی ها صرفا برای موقعیت سنجی مخاطبین مختص این عینک فوق پیشرفته بوده است و امیدواریم شرکت های بازی سازی ، آرام آرام اقدام به انتشار بازی های گوگل گلاسی نمایند.

بازی در عینک های جدید گولگ

google glass games


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  155,000 139,000 تومان
 • ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  919,000 تومان
 • اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  750,000 تومان