iwatch محصول جدید اپل

iwatch محصول جدید اپل

با توجه به اخباری که از CNET منتشر شده است ، تحلیلگر میزان پیشفروش ، اخیرا اذعان کرده اند که فروش محصول جدید این کمپانی عظیم، اپل ، یعنی آی واچ بیش از 17.5 بیلیون دلار پس از گذشت 12 ماه ، خواهد بود که با احتساب هر دلار 3000 تومان چیزی بالغ بر 52,500,000,000,000 تومان خواهد شد.

البته به طور قطع زمان رونمایی این محصول زیبا و کاربردی اعلام نشده است؛ اما طبق شایعاتی که منتشر شده است حدس ما اواخر سال 2014 خواهد بود.همانطوری که آمار و ارقام نشان میدهد، اکثر کاربران اسمارت فونها از اندروید استفاده میکنند و کار را برای اپل سخت میکند و این سوال مطرح میشود، که چگونه میتواند این تعداد فروش بالا را داشته باشد ، در حالیکه اکثرکاربرات اسمارت فون ها از Ios  اپل استفاده نمیکند!!

گفته ها حاکی از آنست که این محصول جدید شبیه  iPad خواهد بود. با احتمال زیاد قیمت ای ساعت هوشمند لمسی! همانند نسخه Samsung's Galaxy Gear و 229 دلار خواهد بود.همانطوری که مدتی قبل فاش شد، ساعت لمسی هوشمند اپل کاربردهای پزشکی فراوانی دارد که با  HEALTHBOOK APP  که در نسخه های IOS 8  و بعدتر امسال کار خواهد کرد.در حال حاضر علت اصلی تمرکز اپل روی این محصول همچنان یک راز مانده است!

آیا شما حاضرید 229 دلار( 680 هزار تومان) برای خرید این محصول اپل پرداخت کند؟

نظرات
    ارسال نظر