باریک ترین مانیتور Hd قابل حمل جهان بزودی عرضه میشود

باریک ترین مانیتور Hd قابل حمل جهان بزودی عرضه میشود

در سال گذشته ؛ فروش 100 هزار دلاری کمپین کمپانی Able-HD همه را متحیر کرد! این میزان بالای فروش برای محصولی که سقف فروش را 5 هزار دلار آمریکا تخمین میزدند واقعا باورنکردنی بود. که خوشبختانه توانست رتبه 50 کمپین برتر Kickstarter سال را کسب نماید.
کیفیت بالای ساخت و مقاوم بودن بدنه  این محصول دوست داشتنی قابل حمل  که فقط 17 اینچ اندازه و کمتر از یک ایپد وزن دارد به کاربران و خریداران این محصول اجازه میدهد که بین دو اندازه 15 و 17 اینچی انتخاب های بهتری داشته باشند.

باریک ترین منیتور جهان

این مانیتور به یک آداپتور جداشدنی ، حاشیه لاستیکی برای امنیت بیشتر ؛ کیفیت بهتر تصویر ، مجهز شده است.
قطر این دستگاه همانطور که پیشتر اشاره شد، 7.5 mm  و وزن آن 750 g   میباشد.ورودی های صدا و ویدئو به خوبی تعبیه شده اند (HDMI, VGA, DVA video).
کمپانی able-HD : کافیست اداپتور را از مانیتور جدا کنید! متوجه وزن فوق سبک این مانیتور خواهید شد.البته برای کسانی که حمل کردن آداپتور را دوست ندارند؛ نسخه دوم این مانیتورها را معرفی میکنیم.

سعی این کمپانی خوش سلیقه بر این بوده است تا هزینه ها را به حداقل و کیفت را به اوج برساند که متاسفانه در وهله اول شاهد تغییر کاهش قیمت نیستیم.جنس مانیتور ، از اکریلیک ترموپلاست میباشد که سه مرتبه از شیشه مقاومتر است .
سطح این مانیتور و آداپتور با پلیمر مصنوعی پوشیده شده است.

سبک ترین منیتور جهان

Nell Harton، مدیرعامل شرکت Able-HD: متوجهیم که باید مقاومت محصولات را بالا برد ؛ ولی تمام فکر ما برای ارائه محصولی نو در عرصه جهانی و تغییر کلی محصول متمرکز شده است.طوری که هم محصولات خلاقیت داشته باشند و هم کاربردی باشند.

اگرچه این محصول هنوز روانه بازارهای جهانی نشده است ، مدیرعامل این شرکت بیان کرده است که نسخه دوم این مانیتورها در دست ساخت است."میخواهیم در صنایع مانیتورهای قابل حمل ، پیشتاز باشیم"

قیمت این محصول 139 دلار خواهد بود و شنیده ها حاکی از انست که این محصول ابتدا در ژاپن و آلمان عرضه خواهد شد.

منیتور قابل حمل

نظرات
    ارسال نظر