Loading...

HTC به دنبال آپديت نسخه 4.4 آندرويد One X

5434 بازدید 2 نظر
HTC به دنبال آپديت نسخه 4.4 آندرويد One X

تصميم HTC براي در نظر گرفتن آندرويد 4.2 براي پرچمدارش در سال 2012 ، داد هواداران و دارندگان اين گوشي را درآورد.طي جلسه اي،مديران شرکت HTC در  Redditاعلام کردند که اين تصميم در حد و اندازه اي کمپاني نبوده است.

آنها انگشت اتهام را به سمت شرکت NVIDA گرفتند ، بدين جهت که چيپست هاي ساخت اين شرکت(Tegra 3) ، توانايي دريافت نسخه 4.4 يا همان KitKat آندرويد را ندارد.

البته گوشي One X نسخه  ايالات متحده نيز با وجود بهره گيري از تراشه(چيپست) هاي شرکت معتبر کوالکام،نسخه KitKat را دريافت نکرده است."ما فکر نميکرديم که دريافت نسخه جديد آندرويد One X،براي مشتريانمان اينقدر حياتي باشد،چه برسد به One X+".توجه اينکه One X+ براي بازار غير اروپا و آمريکا تهيه شده است،و چيپست Tegra 3 آنرا پشتيباني ميکند.

حال HTC به دنبال دريافت و عرضه اين نسخه براي One X بازار ايالت متحده ميباشد.مشخص نيست که گوشي جديد اين شرکت بنام HTC One XL(که مانند One داراي تنوع بين المللي ميباشد) آپديت را دريافت کند يا خير.

حال ممکن است براي شما اين سوال مطرح شود که چطور ممکن است که LG Nexus 7 با وجود اينکه از همين چيپ شرکت NVIDA استفاده ميکند،داراي قدرت دريافتKitKat  است؟اين به داخل گوشي برميگردد ، که Nexus از پردازنده نوع T30L بهره ميبرد.اين در حاليست که،One X و One X + بترتيب از پردازنده هاي AP33 و AP37 سود ميجويند.براي ما که مشخص نيست چرا شرکت NVIDA در ساخت T30L سنگ تمام گذاشته ولي در ساخت سري AP3ها ،سستي کرده است،ولي آنچه که مبرهن به نظر ميرسد،اين است که اين قضيه ،منجربه يک افتضاح شده است و بس.

ميتوانيد کل مصاحبه را در Reddit بخوانيد. که در این مصاحبه بيشتر درباره HTC One X خواهيد ديد.تيم HTC اعلام کردند که،اين شرکت در حال کار با شرکت Microsoft به منظور آپديت HTC 8X به Windows Phone 8.1(نسخه Blue) ميباشند.البته اين خبر کاملا رسمي نيست.


نظرات
ارسال نظر

پرفروش ترین ها

 • پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

  پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

  85,000 77,000 تومان
 • گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2

  گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2

  240,000 تومان
 • دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

  دستبند سلامتی شیائومی Xiaomi Mi Band 2

  158,000 98,000 تومان
 • ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch

  ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch

  720,000 599,000 تومان
 • اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

  اسپیکر بلوتوث جی بی ال چریکی JBL Flip 3 Squad Bluetooth Speaker

  369,000 تومان