تبلت جدید سونی Sony Xperia Tablet Z2

تبلت جدید سونی Sony Xperia Tablet Z2

عکسها و مشخصات بيشتر از تبلت جديد سوني ، Sony Xperia Tablet Z2

ما فقط ديروز اولين عکسها از Tablet Z2 جديد سوني را ديديم،که البته اذعان ميکنيم از اين لينک مشاهده کرده ايم؛ @evleaktipster .به نظر ميرسد اين گوشي از چيپ Snapdragon 800 ساخت کمپاني کواکام بهره ببرد و داراي صفحه نمايش 10.1 اينچي با رزولوشن Full HD باشد.طبيعتا نيز،بايد نسخه جديد آندرويد،يعني KitKat بر روي آن نصب شده باشد.

امروز ما عکسهاي بيشتر و با کيفيت تري از دستگاه مذکور و شايعه دار گرفتيم.(البته غير از آنها که داراي watermark بزرگ است).

لازم به ذکر است که خبرها و عکسهاي درز کرده چيزي بجز اطلاعات محدود براي ما به ارمغان نياورد.tipster که اين خبرها را بر روي Twitter منتشر کرد،درباره مشخصات ديگر اين تبلت نيز ،خبرهايي را لو داد.براين اساس،محصول جديد سوني که از شبکه پرسرعت LTE نيز پشتيباني ميکند،داراي ابعاد 266*172*6.4 mm است ،که داراي وزن 436 g نيز ميباشد که از مرغوبترين جنس بدنه نيز سود ميبرد.مدل ديگري از آن نيز در دسترس است ،که داراي Wi-Fi ميباشد و مانند ورژن قبلي است،با اين تفاوت که وزن آن به 426g ،تقليل پيدا کرده است.

Sony Xperia Tablet Z2 شبيه به پيشينيان خود است.بدين معني که اين تبلت نيز داراي گواهينامه IP58 ميباشد،که ضد آب و گرد وغبار بودن آن-حتي با وجود نداشتن کاور بر روي جک 305mm- را تضمين ميکند.

نظرات
    ارسال نظر