کمپاني Jolla اطلاعيه فروش Sailfish OS 1.0 را در بازارهاي جديد ، اعلام کرد.

کمپاني Jolla اطلاعيه فروش Sailfish OS 1.0 را در بازارهاي جديد ، اعلام کرد.

Jolla ، توليد کننده جديد گوشيهاي همراه ، که از کارمندان پيشين شرکت نوکيا تشکيل شده است ، ظهور Sailfish OS 1.0 را به همگان اعلام کرد.به روز رساني سيستم عامل گوشي موبايل ، يکي از مهمترين فعاليتهاي موجود در بازار اين وسيله الکترونيکي است ، چرا که اولين و مهمترين بحث در ماسل تجاري است حال حاضر است.

بسياري از ويژگي ها و بهبودها وجود دارند ، که آخرين آپديت ها ، آنها را در دسترس ما قرار ميدهند.علاوه بر بهبودهايي که اين گوشي در زمينه عملکرد دارد ، Sailfish OS 1.0 بهبودهاي بصري کوچکي نيز مثل حمايت همه جانبه ، تنظيمات عمومي جديد و عمليات جديدي براي وربين ، براي ما به ارمغان مي آورد.

در ضمن ، Jolla اعلام کرده است که اين گوشي به زودي در دسترس کشورهايي نظير هنگ کنگ ،هند و روسيه قرار خواهد گرفت.در حال حاضر ، گوشي Jolla به صورت اوليه در مناطق محلي DNA فنلاند فروخته ميشود.
فروشندگان و توزيع کنندگان گوشي اطمينان دادند ،که آنها در حال مذاکره با شرکاي اروپايي بيشتر ، براي استفاده از ظرفيت و پتانسيل آنها ، براي فروش هستند.اگرچه که ، گوشي Jolla در حال حاضر در دسترس کاربران و مصرف کنندگان اتحاديه اروپا ، با قيمت 399 يورو ، از طريق فروشندگان رسمي اين شرکت است.

سيستم عامل Sailfish OS 1.0 براي گوشي Jelly در اوايل ماه مارس ، قرار داده خواهد شد.

 

نظرات
    ارسال نظر