اپل مشغول استخدام متخصصین شرکت Next Gen Tech کمپانی سامسونگ است

اپل مشغول استخدام متخصصین شرکت  Next Gen Tech  کمپانی سامسونگ است

در طول سالهای اخیر دو کمپانی بزرگ اپل و سامسونگ مشغول رقابت شدید بر سر افزایش سهم خود در بازار تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها بوده اندکه این رقابت گاهی به دعاوی حقوقی نیز انجامیده است. اخیرا اما دو کمپانی تصمیم گرفته اند که از دعاوی حقوقی خود علیه یک دیگر برای حفظ سود و تجارت صرف نظر کنند و از تابستان گذشته نیز با یکدیگر دست به همکاری زده اند. تولید برخی از قطعات سخت افزاری برای محصولات آینده اپل توسط سامسونگ، گواه این مدعاست.

اما اخیرا بر طبق گفته Korea Times، اخیرا تعدادی از متخصصین شرکت Next Gen Tech که تحت نظر کمپانی سامسونگ فعالیت می کند برای کار در کمپانی اپل راهی آن سوی مرزها ،یعنی آمریکا شده اند. اکثر این متخصصین در حوزه سیگنال و پردازش بصری دارای تجربه هستند که پیشنهادهای مالی بالای کمپانی اپل را پذیرفته اند.

داستان تنها به اینجا ختم نمی شود، بر طبق همین منبع، اپل حتی به دنبال استخدام مقامات رسمی سابق سامسونگ برای مشارکت در پروژه جدید وسایل نقاله الکتریکی خود است. همچنین منابع رسمی از همکاری های آینده این کمپانی و حتی مشارکت رسمی Lee Jae-yong پسر Lee Kun-hee و ریاست آینده کمپانی سامسونگ با مدیریت اپل یعنی Tim Cook، خبر می دهند.

نظرات
    ارسال نظر