مک بوک ایر، لپتاپ جدید اپل

مک بوک ایر، لپتاپ جدید اپل

درحالی که معرفی ساعت هوشمند اپل سر و صدای زیادی به پا کرده و تمامی توجهات را جلب خود کرده است، نباید از سایر محصلات معرفی شده در کنار این محصول، غافل ماند.

MacBook Air لپتاپ جدید اپل می باشد که به همراه ساعت هوشمند اپل معرفی شده است. مک بوک ایر تنها 900 گرم وزن دارد و ضخامت آن 13.1 میلیمتر است. این لپتاپ از پردازنده Intel M 1.2 گیگاهرتزی، 512 گیگابایت SSD و صفحه نمایش 12.1 اینچی رتینا بهره می برد و فاقد فن است، که همانطور که اپل ادعا می کند، «در سکوت کار خواهد کرد.» این دستگاه تنها یک پورت USB نوع C برای اتصال وسایل جانبی هم چون هارد اکسترنال و DVD داریور دارد و سیاست اپل در ساخت آن بدین شکل، این بوده است که اتصال تمامی حافظه های جانبی با این دستگاه جدید، از طریق تکنولوژی بی سیم و مخصوصا با استفاده از سرویس iCloud این شرکت انجام شود. این پورت USB، هم چنین درگاه اتصال کابل شارژر نیز هست.

با توجه به طراحی خاص این لپتاپ، باتری قوی تری برای آن در نظر گرفته شده که بنا بر ادعای شکت اپل یک روز عمر آن دوام خواهد آورد. این لپتاپ هم چنین دارای تکنولوژی های خاص و جدید همچون Force Click می باشد که شما با وارد آوردن فشار بیش از حد بر روی صفحه تاچ پد پایین کیبورد و به هنگام کار با برنامه های خاصی، دیگر نیاز به دبل کلیک نخواهید داشت.

 

نظرات
    ارسال نظر