Loading...

اجرای برنامه های آندرویدی بر روی ویندوز با ARC Welder

672 بازدید 0 نظر
اجرای برنامه های آندرویدی بر روی ویندوز با ARC Welder

در سپتامبر 2014 گوگل "App Runtime for Chrome" را معرفی نمود که به کاربران آندروید اجازه میداد تا برنامه های آندرویدی را بر روی هر دستگاه دارای سیستم عامل کروم اجرا کنند. امروز برنامه نویسان آندروید پا را فراتر گذاشته و ARC Welder را معرفی نموده اند، ابزاری که به کاربران و توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های آندرویدی را بر روی هر دستگاهی که دارای مرورگر کروم باشد، اجرا و امتحان کنند، که کامپیوتر ها و لپتاپ های شامل ویندوز را نیز شامل می شود.

گروه هدف اولیه این برنامه، کاربران توسعه دهنده هستند، کسانی که می توانند و می خواهند برنامه های آندرویدی را بر روی مرورگر کروم خود اجرا کنند. این افراد به سه چیز نیاز خواهند داشت: یک. فایل APK برنامه آندروید مورد نظر، دو. مرورگر کروم گوگل و سه. ARC Welder. از طریق یک پروسه کوتاه و سریع بارگذاری و نصب، فایل APK آندروید به فایلی تبدیل می شود که از طریق مرورگر کروم قابل اجراست.

نکته قابل توجه این ابزار این است که تمامی برنامه های خود گوگل که به سرویس خدمات گوگل وابسته هستند با این برنامه قابل تبدیل و اجرا نیستند، چرا که گوگل مدعی است تکنولوژی این برنامه باعث افت کارایی اپلیکیشن های گوگل در حالت تبدیل شده می گردد. با توجه به این که اکثر کامپیوترها و لپتاپ ها فاقد صفحات لمسی هستند، این نکته را نیز باید مدنظر داشت که راحتی کار با اپلیکیشن ها در گوشی های هوشمند، ممکن است بر روی صفحات نمایش کامپیوتر ها، حاصل نشود.

 

برچسب ها: آندروید، گوگل، اپلیکیشن، android، Application، برنامه، Google، Chrome، ARC Welder، Developers، کروم

ارسال نظر

پرفروش ترین ها

  • ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch A1602

    ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch A1602

    720,000 599,000 تومان
  • پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    78,000 تومان