Loading...

Microsoft Edge، مرورگر جدید مایکروسافت

684 بازدید 0 نظر
Microsoft Edge، مرورگر جدید مایکروسافت

3 ماه پیش، مایکروسافت از پروژه جدید خود پیرامون ساخت یک مروگر جدید اینترنت با نام Spartan داده بود. این مروگر جدید با دو هدف قرار بود ساخته شود: قرارگرفتن در ویندوز 10 به عنوان مرورگر وب پیش فرض، و جایگزینی Internet Browser، مرورگر سنتی و با کارایی پایین پیشین مایکروسافت.

هم اکنون این مروگر با نام Microsoft Edge و با همان دو هدف به صورت رسمی معرفی شده است. این مرورگر در تمامی دستگاه های ساخت خود مایکروسافت و یا دارای ویندوز 10 مانند کامپیوترهای رومیزی، تبلت ها و گوشی های هوشمند در دسترس خواهد بود. این مروگر دارای قابلیت نت برداری حین مرور وب، حالت مطالعه عالی که تمامی عوامل برهم زننده تمرکز را دور می کند و دستیار مجازی مایکروسافت با نام کورتانا است. در هر تب جدید که باز می شود، می توان امکاناتی چون وضعیت آب و هوا، آخرین سرتیترهای اخبار و برنامه های محبوب کاربر را به صورت میانبرهای کاشی شکل مشاهده کرد، در حالی که صفحات وبی که بیش از همه مرور شده اند در قسمت بالای صفحه به صورت لیست مشاهده می شوند.

این مرورگر مانند فایرفاکس و کروم قابلیت اضافه نمودن برنامه های و ابزارهای توسعه ای را داراست و توسعه دهندگان نرم افزاری که برای فایرفاکس ابزار و برنامه تولید کرده اند می توانند همانند ان ها را برای Edge نیز تولید کنند.

 


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 535,000 تومان
 • جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  1,780,000 1,490,000 تومان
 • گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  210,000 تومان