ساعت اپل ایجاد حساسیت پوستی می کند

ساعت اپل ایجاد حساسیت پوستی می کند

به تازگی برخی از کاربران ساعت اپل، از ایجاد حساسیت پوستی پس از به دست کردن این ساعت برای یک مدت، شکایت می کنند. علایم این حساسیت پوستی شامل خارش و قسمت های قرمز رنگ کهیر مانند بر روی پوست مچ دست کسانی که به مواد به کار رفته در بند این ساعت حساسیت دارند، می شود.

یکی از این کاربران با کمپانی اپل تماس گرفته و اپراتور مربوطه، حدود 20 دقیقه وقت برای جمع آوری پیشینه و اطلاعات پزشکی کاربر گذاشته است. بعد از مدتی تحقیق، اپل در سایتش اعلام نمود که تمامی استفاده از مواد مختلف در محصولاتش، از نظر میزان و نوع، تمام زیر نظر متخصصان پوست انجام می شود. هم چنین این شرکت اعلام کرده که در ساخت ساعت هوشمندش از نیکل استفاده کرده، که گرچه میزان مورد استفاده حساسیت زا نیست اما ممکن است برخی که دارای پوست حساسی بوده اند، به همین میزان هم واکنش نشان داده باشند.

اگر شما جز کسانی هستید که به چسب پارچه ای حساسیت دارید، تمامی مدل های بند های ساعت اپل دارای متاکریلات هستند که در بانداژها نیز از آن ها استفاده می شود. علی رغم تاکید اپل بر این موضوع که کلیه قسمت های دارای متکریلات ساعتش با پوست کاربران تماس ندارد، باز هم بهتر است افراد دارای حساسیت به این ماده، این ساعت را نخرند. هم چنین اپل مانند زمانی که استیو جابز اذعان داشت که کاربران آیفون 4 آن را اشتباه در دست می گیرند، مجددا ادعا نموده است که افرادی که به این ساعت حساسیت پوستی پیدا کرده اند، آن را یا خیلی سفت و یا خیلی شل به دست می بندند.

 

  • منبع: phoenarena
  • تاریخ: چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394 - 03:09
  • نویسنده: مسعود تاجیک
  • صفحه: اخبار
  • بازدید: 706
نظرات
    ارسال نظر