ساعت هوشمند Pebble، ساعتی متفاوت

ساعت هوشمند Pebble، ساعتی متفاوت

سال پیش در چنین زمانی، کمپانی Pebble 35 درصد بازار ساعت های هوشمند را با ساعت هوشمند خود Pebble Time Watch در اختیار داشت. گرچه این درصد تا هم اکنون به علت به بازار آمدن ساعت های هوشمند مختلف توسط شرکت های دیگر افت کرده است، اما این کمپانی در تخمین زمان مناسب برای به بازار فرستادن ساعت خود و به روزرسانی هایش، هوشمندی زیادی به خرج داده است.

دوشنبه گذشته این شرکت اعلام نمود که این ساعت وارد فاز تولید عمده خواهد شد و یک به روزرسانی به زودی برای آن منتشر خواهد شد. در این به روزرسانی، شاهد متنوع تر شدن رنگ های صفحه نمایش ساعت خواهیم بود، هم چننی آیکون برنامه هایی چون ورزش و فیتنس، زنگ، ساعت، تقویم موسیقی و تنظیمات متنوع تر، رنگی تر و جذاب تر خواهند شد. به رابط کاربری ساعت یک خط زمانی دارای اتفاقاتی که در گذشته رخ داده، در حال رخ می دهد و یا در آینده رخ خواهد داد اضافه خواهد شد، که این اتفاقات شامل آب و هوا، اتفاقات ورزشی و تقویم خواهند شد.

هم چنین ساعت قادر خواهد بود تا آنجایی که امکان پذیر است برنامه نصب و دخیره کند و در صورت اتمام حافظه، این برنامه های بر روی گوشی هوشمند پشتیبان ان نصب و دخیره خواهند شد. قابلیت پاسخ کوتاه به پیامک ها از طریق صفحه نمایش ساعت، از دیگر امکانات جدید خواهد بود.

نظرات
    ارسال نظر