Legend آیفون 6 شما را به یک اثر هنری تبدیل می کند.

Legend  آیفون 6 شما را به یک اثر هنری تبدیل می کند.

اگر شما یکی از صاحبان آیفون 6 هستنید و ظاهر بیرونی آن زیاد شما را راضی نمی کند، باید بدانید که شرکت هایی وجود دارند که گوشی شما را دارای قابی لوکس، شیک، متنوع و زیباتر می کنند. تعداد کمی از این شرکت ها، در سطح شرکت Legend Helsinki هستند، شرکتی که قاب هایی بسیار شیک، گرانقیمت، نزدیک به اثر هنری و با تاثیر از دوره باروک، تولید می کند.

این شرکت به زودی قاب هایی برای iPhone 6، iPhone 6 Plus و iPad Air 2 تولید نموده است. این قاب ها همگی با مواد و فلزات قیمتی تولید شده اند و آثاری هنری هستند. این قاب ها در سه مدل تولید شده اند، مدل اول Classique نام دارد که ارزانترین مدل است، سفارشی تولید نمی شود و تعدادی از عناصر مدل های دیر را ندارد، می تواند در سه طرح طلا، پلاتین، طلای سرخ و ردیوم سیاه باشد. مدل های دیگر Momentum و Sampo نام دارند که دارای لوگوی از جنس طلای خالص، فریم نقره ای و زمینه طلایی، پلاتین، طلای رز و رودیوم سیاه می باشند که در وسط آن ها چرم مشکی سوسمار به دور لوگو قرار داد. مدل Momentum قابل سفارشی کردن است و قابل تولید با کناره صفحه نمایش از جنس الماس می باشد.

مشتریان و طراحان می توانند با مراجعه به سایت این شرکت این قاب ها را سفارشی سازی کنند. مدل کلاسیک 3100 یورو قیمت و Momentum با کناره الماس 13500 یورو قیمت دارند.

 

نظرات
    ارسال نظر