آمازون و چالش ساخت و عرضه گوشی هوشمند

آمازون و چالش ساخت و عرضه گوشی هوشمند

در حالی که آمازون در حال کار بر روی تجربات به دست آمده از عرضه اولین گوشی هوشمند خود با نام Fire Phone است تا گوشی هوشمند قدرتمند تری بسازد، اخبار نشان دهنده اضافه کردن امکانات نرم افزاری توسط این غول خرید آنلاین و وب به اولین گوشی هوشمند خود است.

این گوشی با عرضه خود 80 میلیون دلار ضرر را برای این شرکت به همراه داشته است و با وجود دانستن این نکته توسط آمازون، این شرکت در حال کار بر روی به بازار فرستادن گوشی ها، تبلت ها و کتاب خوان های الکترونیکی است. این کمپانی به تازگی یک به روز رسانی برای رابط کاربری ساخت خود که بر روی Fire Phone نصب است عرضه کرده است. این رابط Fire OS نام دارد و پیشتر بر اساس آندروید 4.2 فعالیت می کرد که در به روز رسانی جدید، این رابط بر اساس آندروید 4.4 کیت کت فعالیت می کند و امکاناتی چون امکان تغییر تصویر پس زمینه، پرینت گرفتن از محتویات گوشی و شکلک های رنگی برای کیبورد مجازی آمازون به ان اضافه شده است.

این در حالی است که این امکانات مدت ها قبل در رابط های کاربری و گوشی های دیگر وجود داشته است. راه آمازون در بازار گوش یهای هوشمند راهی سخت و پر رقابت است. این کمپانی هم اکنون گوشی Fire Phone خود با 32 گیگابایت حافظه داخلی را با تخفیف 189 دلار عرضه نموده است.

 

نظرات
    ارسال نظر