Loading...

هلکوپترهای بی سرنشین، پستچی های آمازون

490 بازدید 0 نظر
هلکوپترهای بی سرنشین، پستچی های آمازون

مدتهاست که وب سایت خرید آنلاین آمازون که البته هم اکنون به یک کمپانی بزرگ تبدیل شدهف در حال امکان سنجی استفاده از هلکوپترهای بی سرنشین یا Drone ها برای رساندن بسته های پستی اش است. این هلکوپترها از راه دور کنترل می شوند و مجز به جی پی اس برای کنترل مسیرشان خواهند بود.

به تازگی شایعات جدیدی پیرامون این پروژه منتشر شده است. مانند این که این هلکوپترهای می توانند مکان دقیق شما را از طریق دنبال کردن سیگنال های تلفن همراهتان پیدا کنند، پس برای تحویل گرفتن خرید آنلاینتان لازم نیست که حتما خانه باشید، هلکوپترهای آمازون شما را حتی در کوهستان هم پیدا می کنند، و شما حتی می توانید از طریق برنامه نقشه و Real Time این Drone ها مکانی را بر روی نقشه برای تحویل بسته انتخاب کنید تا بسته انجا تحویل شود، که این امکان مناسب برای هدیه دادن است.

هم چنین یکی دیگر از امکانات جدید، امکان برقراری ارتباط میان دو هلی کوپتر است، تا برای مثال یکی که گرفتا ر طوفان شده به بعدی اعلام کند که مسیر دیگری را برای تحویل بسته انتخاب کند.

این هلی کوپتر های بر اساس اندازه، حجم و وزن بسته انتخاب می شوند و دارای امکاناتی نظیر رادار، سنسورهای متعدد و دوربین های مادون قرمز برای شناسایی مکان هیا ایمن تحویل بسته هستند.

 


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  750,000 تومان
 • پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  155,000 139,000 تومان
 • ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  919,000 تومان