چرا ساعت اپل دارای مرورگر وب نیست؟

چرا ساعت اپل دارای مرورگر وب نیست؟

اپل هیچ گونه مرورگر ساخت خود مانند Safari را بر روی ساعت هوشمند خود قرار نداده است. اما این امر هکرها و کسانی که در امر Jailbreak محصولات اچل فعال هستند را بیکار نگذاشته است و یکی از این افراد توانسته با از هک، یک مرورگر وب را بر روی این ساعت قرار دهد، که از این مروگر وب برای رفتن به سایت گوگل استفاده خواهد شد.

استفاده از مرورگر وب بر روی ساعت فعلی اپل کاری ساخت و طاقت فرسا می باشد، چرا که صفحه نمایش این ساعت کوچک است و احتیاج به زوم و بالا و پایین کردن بسیار برای دیدن محتوای وب نمایش داده شده داریم. اکثر برنامه های نصب شده بر روی ساعت اپل به صورت پیش فرض بر روی آن هنگام خرید وجود دارند، برای کار کردن با آن ها باید ساعت را با یک آیفون جفت کرد و برنامه های کمی برای این ساعت برای دانلود و نصب وجود دارد. این برنامه ها تا پایان سال جاری میلادی وارد بازار خواهند شد. در حال حاضر برای مرور وب، تنها باید به آیفونی که ساعت هوشمند با آن جفت می شود اکتفا نمود.

ساعت بعدی اپل احتمالا مستقل خواهد بود، نیاز به جفت شدن ندارد و دارای صفحه نمایش بزرگتر و مرورگری برای جستجوی سبک اینترنت خواهد بود. ساعت هوشمند سامسونگ در حال حاضر دارای این امکانات می باشد.

  • منبع: phoenarena
  • تاریخ: چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 - 11:33
  • نویسنده: مسعود تاجیک
  • صفحه: اخبار
  • بازدید: 493
نظرات
    ارسال نظر