تبدیل گوشی آندروید به درایو بوت ویندوز

تبدیل گوشی آندروید به درایو بوت ویندوز

سوالی که مطرح است این است که یک گوشی هوشمند آندرویدی قادر به انجام چه کارهایی است؟ کنترل کامپیوتر از راه دور؟ و یا بازی بازی های PSP بر روی آن؟ همه این کارهای را می توان با یک گوشی آندرویدی انجام داد، اما بوت کردن سیستم عامل کامپیوتر رومیزی توسط آن و بالا آمدن ویندور 8 بر روی کامپیوتر بوسیله آن، چیزی است که کمتر کسی شنیده است.

DriveDroid اپلیکیشنی است که گوشی اندرویدی شما را به یک سی دی و یا دی وی دی بوت تبدیل می کند که می تواند سیستم عامل های مختلف را بر روی سیستم شما بالا بیاورد. این برنامه فایل های ISO و IMG موجود بر روی گوشی تان را پشتیبانی می کند و بسته به نوع بوتی که می خواهید، مانند یک درایو سی دی و یا یو اس بی بوت عمل می کند. که نوع یو اس بی بیشتر به درد بالا آوردن سیستم عامل Linux می خورد. این اپلیکیشن بر خلاف سایر برنامه های مشابه تنها یک ترفند هک بزرگ نیست و بلکه راهی است برای کاربرانی که نیاز به وجود چندین سیستم عامل بر روی کامپیوترشان دارند.

این برنامه دارای کاربری ساده در عین قدرتمندی است و نیاز به روت شدن گوشی و نصب XDA Thread برای کاربری بهتر دارد. این برنامه در دو نسخه رایگان و پرداختی در گوگل پلی برای دانلود موجود است.

نظرات
    ارسال نظر