King Root برنامه ای فوق العاده برای روت کردن گوشی های آندرویدی

King Root برنامه ای فوق العاده برای روت کردن گوشی های آندرویدی

King Root مشهورترین و کارامدترین ابزار روت کردن گوشی های آندرویدی در چین است که به تازگی نسخه دارای زبان انگلیسی آن ساخته و منتشر شده است. این برنامه فاقد هرگونه تبلیغات بوده، نیازی به نصب درایور یو اس بی و یا برنامه جانبی دیگری ندارد.

این برنامه مناسب افراد تنبل که خواهان دسترسی روت شده به گوشی آندرویدی خود می باشند است و احتمال موفقیت در روت کردن با آن بالای 60 درصد است، چرا که این برنامه دارای پایه Cloud است، بدنی معنا که پس از اتصال، به دنبال بهترین راه برای روت کردن گوشی شما می گردد و بر روی مجموعه متنوعی از دستگاه های آندرویدی پاسخ گوست.

توسعه دهندگان این برنامه، به صورت شفاف فولدرها و برنامه هایی که توسط برنامه شان نصب و اجرا می شوند را مشخص نموده اند و اگر اپلیکیشن آندرویدی نتواند کار روت کردن را با موفقیت انجام دهد، می توان از نسخه دسکتاپ آن برای انجام کار بهره گرفت که این قابلیت برای دستگاه های ساخت سامسونگ که دارای کدهای امنیتی پیچیده هستند بسیار کارا می باشد. این برنامه از نظر حفاظتی نیز قابل اعتماد است چرا که اطلاعات دریافتی از دستگاه شما را بر روی سرور های خود ذخیره نمی کند بلکه در صورت نیاز، کد آن ها را تغییر داده و در جهت انجام کار خود از آنها بهره می گیرد.

این برنامه به رایگان قابل دریافت است و کار با آن بسیار ساده می باشد.

 

 

نظرات
    ارسال نظر