یک مرد استرالیایی به علت انتشار عکسی در فیسبوک تهدید به مرگ شد

یک مرد استرالیایی به علت انتشار عکسی در فیسبوک تهدید به مرگ شد

یک عکس سلفی که در برابر یک صفحه نمایش مربوط به فیلم جنگ ستارگان گرفته شده بود، باعث بی احتیاطی های بسیار و حتی تهدید به مرگ مردی استرالیایی شد. مردی 40 و اندی ساله و پدر 3 فرزند، چندی پیش به یک مرکز خرید در ملبورن مراجعه کرد تا برای شریک زندگی اش هدیه ای بخرد، و وقتی که داخل فروشگاهی بود، متوجه یک صفحه نمایش مربوط به سری فیلم های جنگ ستارگان شد و تصمیم گرفت تا با آن یک سلفی بگیرد، در همین هنگام چندین کودک نزدیک این صفحه نمایش بودند و با این که این مرد تنها از خود عکس سلفی گرفت، اما مادر این کودکان تصور کرد که این مرد قصد عکس برداری از کودکان وی را دارد.

بعد از شکایت به حراست مرکز خرید درباره این مرد، این زن شبکه های اجتماعی را برای تخلیه خشمش انتخاب کرد و عکسی را از این مرد در فیسبوک قرار داد، که هزاران بار در فیسبوک به اشتراک گداشته شد و باعث شد به این مرد برچسب آزاردهنده کودکان بخورد.

مرد مذکور که پلیس به دنبال یافتن وی برای دلایل امنیتی است چندی بعد در یک جلسه کاری متوجه تماس های مکرر با گوشی تلفن همراهش شد و وقتی یکی از تماس ها را پاسخ داد، با تهدید به مرگ روبرو و از قضیه عکسش در فیسبوک آگاه شد.

پلیس استرالیا از مردم خواسته تا به خشمشان مسلط باشند و پلیس را درجه اول برای رفع سوظن های احتمالی خود انتخاب کنند. این موضوع به موضوع روز و صدر اخبار این کشور تبدیل شده و بحث هایی را درباره قضاوت زودهنگام مطرح نموده است.

 

 

  • منبع: digitaltrends
  • تاریخ: پنجشنبه 31 اردیبهشت 1394 - 20:23
  • نویسنده: مسعود تاجیک
  • صفحه: اخبار
  • بازدید: 867
نظرات
    ارسال نظر