Loading...

قوت گرفتن شایعات پیرامون به بازار آمدن iPhone 6c

384 بازدید 0 نظر
قوت گرفتن شایعات پیرامون به بازار آمدن iPhone 6c

حدود 4 ماه تا فرا رسیدن زمان سنتی معرفی محصولات اصلاح شده اپل مانده است، زمانی که معمولا یک سال در میان فرا می رسد و اپل گوشی های معرفی شده و جدید سال پیش خود را با افزودن یک حرف S به انتهای اسمشان و اندکی تغییرات، وارد بازار می کند. امسال نوبت iPhone 6 و iPhone 6 Plus است. برخی از شایعات اما حاکی از آن است که اپل ممکن است دستگاه جدیدی را امسال معرفی کرده و خرق عادت کند.

شایعات پیرامون به بازار آمدن iPhone 6c، نسخه پلاستیکی آیفون 6 است که نسخه قبلی آن iPhone 5c بود که با توجه به بدنه پلاستیکی و صفحه نمایش کوچک 4 اینچی اش، امروزه فروش جندانی ندارد چرا که با به بازار آمدن فبلت های 5.5 و 6 اینچی ساخت کمپانی های دیگر، اقبال عمومی کاربران به گوشی های با صفحه نمایش کوچک کاهش یافته است.

این شایعات از آن جا مجددا قوت گرفته است که اپل به تازگی در سایت خود یک Lightning Dock جدید برای فروش قرار داده است، که در عکس های مربوط به آن یک گوشی که به ظاهر iPhone 5c است قرار داده شده است، اما این گوشی بر خلاف اصل آن دارای دکمه خانه مشابه با آن چهارگوش معروف سفید نیست. بنا براین برخی از کاربران به این فکر افتاده اند که شاید این گوشی دارای سنسور اثر انگشت در دکمه خانه خود بوده و همان iPhone 6c می باشد.

ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  750,000 تومان
 • ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  919,000 تومان
 • پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  155,000 139,000 تومان