Inbox رقیب جدی جی میل گوگل

Inbox رقیب جدی جی میل گوگل

Inbox سرویس و اپلیکیشن جدید ایمیل گوگل است که رقیب جدید جی میل قلمداد می شود و پیش از این برای عضویت در آن به دعوتنامه نیاز بود. این سرویس دهنده از زمان راه اندازی از کاربران هنگام ثبت نام دعوتنامه می خواست اما به تازگی گوگل اعلام کرده که برای عضویت در آن دیگر نیازی به دعوتنامه نیست و هر کاربری که دارای گوشی آندرویدی است می تواند عضو آن شود.

اپلیکیشن این سرویس دهنده ایمیل دارای امکانات مختلفی است که مهمترین آن ها امکان Trip Bundles است که امکان اطلاع از برگزاری تورهای مسافرتی و تورهای لحظه آخر، برنامه پرواز هواپیماها، رزرو هتل و اطلاعاتی از این دست را فراهم می کند. قابلیت مهم بعدی Inbox، واگردانی ایمیل های فرستاده شده است، که می توان زمانی که نظرمان عوض شد و یا ایمیلی را اشتباه یا برای فرد اشتباهی فرستادیم، آن را واگرد یا Undo کنیم. کار کردن با این قابلیت نیازمند واکنش سریع کاربر است.

هم چنین با Inbox می توان امضاهای شخصی سازی شده را به انتهای ایمیل ها اضافه نمود. این برنامه به خوبی با سایر برنامه های گوگل هماهنگ یا Sync می شود و می توان آن را طوری تنظیم کرد که یادآور انجام کارهای مختلف را در صندوق دریافتش نمایش دهد.

 

نظرات
    ارسال نظر