Loading...

Root Booster برنامه ای برای افزایش کارایی گوشی هوشمند شما

647 بازدید 0 نظر
Root Booster برنامه ای برای افزایش کارایی گوشی هوشمند شما

در سرویس گوگل پلی تعداد زیادی برنامه کاربردی که مدعی دخیره انرژی باتری و بهینه سازی مصرف آن و افزایش کارایی گوشی هوشمند هستند وجود دارد. Root booster اما در این میان برنامه ای متفاوت است که از تنظیمات خاص خود برای رسیدن به این اهداف استفاده می کند. بسته به این که به دنبال ارتقای باتری، سرعت و یا پایداری باشید، این تنظیمات می توانند به عنوان حالت های پیش فرض در نظر گرفته شوند.

این برنامه Governor مناسب برای پردازنده شما را انتخاب می کند. Governor پردازنده درایوری است که عملکرد فرکانس های پردازنده را تنطیم می کند و انتخاب نوع درست آن موجب دستیابی به فرکانس های پایدار، سریع و پر بازده خواهد شد که در زمان مناسب به حداکثر و حداقل کارایی خود می رسند. این برنامه هم چنین حافظه مجازی مورد استفاده هر برنامه را تنظیم کرده و از اشغال بیش از حد و یا بیهوده حافظه مجازی توسط برنامه های مختلف جلوگیری می کند که باعث پایداری بیشتر عملکرد دستگاه می شود.

برنامه های مختلف آندرویدی معمولا دارای یک یا چند خدمات هستند که در پس زمینه مشغول فعالیت و اشغال رم هستند که حتی پس از بستن برنامه توسط کاربر همچنان به کار خود ادامه می دهند. Root Booster این خدمات را شناسایی کرده و آن هایی را که اضافه هستند را می بندد.

 

برچسب ها: Root Booster، Appliation

ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 510,000 تومان
 • پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  پاور بانک و مودم همراه 4G شیائومی Xiaomi ZMi MF855 4G WiFi Router
  256,000 235,000 تومان
 • هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  هندزفری بلوتوث سامسونگ Samsung U Flex Wireless Headphones
  350,000 315,000 تومان