Loading...

Root Booster برنامه ای برای افزایش کارایی گوشی هوشمند شما

632 بازدید 0 نظر
Root Booster برنامه ای برای افزایش کارایی گوشی هوشمند شما

در سرویس گوگل پلی تعداد زیادی برنامه کاربردی که مدعی دخیره انرژی باتری و بهینه سازی مصرف آن و افزایش کارایی گوشی هوشمند هستند وجود دارد. Root booster اما در این میان برنامه ای متفاوت است که از تنظیمات خاص خود برای رسیدن به این اهداف استفاده می کند. بسته به این که به دنبال ارتقای باتری، سرعت و یا پایداری باشید، این تنظیمات می توانند به عنوان حالت های پیش فرض در نظر گرفته شوند.

این برنامه Governor مناسب برای پردازنده شما را انتخاب می کند. Governor پردازنده درایوری است که عملکرد فرکانس های پردازنده را تنطیم می کند و انتخاب نوع درست آن موجب دستیابی به فرکانس های پایدار، سریع و پر بازده خواهد شد که در زمان مناسب به حداکثر و حداقل کارایی خود می رسند. این برنامه هم چنین حافظه مجازی مورد استفاده هر برنامه را تنظیم کرده و از اشغال بیش از حد و یا بیهوده حافظه مجازی توسط برنامه های مختلف جلوگیری می کند که باعث پایداری بیشتر عملکرد دستگاه می شود.

برنامه های مختلف آندرویدی معمولا دارای یک یا چند خدمات هستند که در پس زمینه مشغول فعالیت و اشغال رم هستند که حتی پس از بستن برنامه توسط کاربر همچنان به کار خود ادامه می دهند. Root Booster این خدمات را شناسایی کرده و آن هایی را که اضافه هستند را می بندد.

 


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  جارو برقی رباتیک شیائومی Xiaomi Mi Robot Vacuum
  1,780,000 1,490,000 تومان
 • ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  ساعت هوشمند شیائومی نسخه گلوبال Xiaomi Amazfit SmartWatch
  720,000 535,000 تومان
 • گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  گیرنده دیجیتال Tivizen Mobile WiFi TV Tuner Mobi T2
  210,000 تومان