Loading...

قلاده هوشمند برای سگ شما!

356 بازدید 0 نظر
قلاده هوشمند برای سگ شما!

در میان حیوانات خانگی متعددی مانند گربه ها، پرندگان، اسب ها و انواع حیوانات، سگ ها حیواناتی خاص هستند، چرا که تابحال دوستی و رابطه محکم تری با انسان داشته اند. برای برخی این دوستی به حدی است که در ارتباط بودن با سگ ها را به اسنان های واقعی ترجیح می دهند.

این موضوع در کشور ژاپن نیز بسیار مورد توجه است و تاکنون شرکت ها فعلا در صنعت تکنولوژی، اقدام به تولید محصولاتی برای این حیوانات خانگی نیز نموده اند. یکی از این شرکت ها که در توکیو واقع است، Anicall نام دارد که به تازگی قلاده ای هوشمند برای سگ ها ساخته است. این قلاده به انگلیسی Tell نام دارد و رفتار سگ ها را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می دهد. این بررسی و تجزیه و تحلیل توسط اپلیکیشن مخصوص این قلاده هوشمند با نام Anicall App انجام می شود که بر روی گوشی هوشمند صاحب سگ نصب شده و از طریق بلوتوث با قلاده در ارتباط است.

این قلاده قادر به تشخیص 20 نوع متفاوت حرکت بدن سگ است در زمانی که شما در کنار او نیستید بسیار کارامد است. سگ ها معمولا پس از دیدن یک غریبه، هنگام احساس خطر و یا بیماری حرکاتی متفاوت و خاص از خود بروز می دهند که این قلاده و برنامه آن قادر به تشخیص آن ها و گزارش به شماست.

قلاده هوشمند بسیار گرانقیمت بوده و چیزی حدود 4100 دلار قیمت دارد.

برچسب ها: Anicall، tell، Smart Cullar، قلاده هوشمند، سگ ها

ارسال نظر

پرفروش ترین ها

  • ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch A1602

    ساعت هوشمند شیائومی Xiaomi Amazfit SmartWatch A1602

    720,000 599,000 تومان
  • پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    پاوربانک شارژ سریع شیائومی Xiaomi Power Bank 2 Fast Charging 10000mAh

    78,000 تومان