Loading...

Fire HD تبلت مخصوص کودکان ساخت آمازون

308 بازدید 0 نظر
Fire HD تبلت مخصوص کودکان ساخت آمازون

یکی از چالش های پیش روی پدر و مادرهای امروزی، کنترل استفاده کودکانشان از تکنولوژی های جدید، تبلت و گوشی هوشمند و اینترنت بدون دیدن آسیب های فیزیکی و روانی است. یکی از محصولات جدیدی که پدر و مادرها را در این راه یاری خواهد رساند، تبلت جدید ساخت آمازون و مخصوص کودکان با نام Fire HD می باشد.

این تبلت در سال گذشته به صورت رسمی معرفی شد اما اکنون در کل جهان قابل سفارش و دسترسی می باشد. این تبلت دارای صفحه نمایش 6 اینچی با وضوح HD و یک کاور از جنس پلاستیک کشسان جهت محافظت از تبلت در برابر پرتاب های احتمالی و زمین خوردن توسط کودکان می باشد. این تبلت هم چنین دارای گارانتی دو ساله آمازون برای تعویض رایگان در صورت شکسته شدن توسط کودکان می باشد. این تبلت دارای دسترسی یک ساله رایگان به خدمات Fire آمازون هم چون برنامه ها، بازی ها، ویدیو ها و کتاب های الکترونیکی می باشد. هم چنین این تبلت برنامه های پولی و یا دارای پرداخت درون برنامه ای برای جلوگیری از هزینه های اضافی مسدود می کند.

این تبلت دارای قابلیت محدود کردن زمان استفاده و قرار دادن محدودیت های دیگر هم چون الزام خواندن چند صفحه کتاب الکترونیکی پیش از انجام بازی و یا دیدن ویدیو می باشد.


ارسال نظر
پرفروش ترین ها
 • اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  اسپیکر بلوتوث لیبراتون Libratone One Style Bluetooth Speaker
  750,000 تومان
 • پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  پاور بانک روموس Romoss Sense 6 PH80 Power Bank 20000mAh
  155,000 139,000 تومان
 • ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  ساعت هوشمند هواوی بند اسپرت Huawei Watch 2 Sport Band
  919,000 تومان